Powered by GameResultsOnline.com tournament management

7. Tyttöjen OP Uusimaa Lohja cup

22.8. - 30.8.2020 Asemanpelto , Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

Lohko C

T10 (2010) Taso 3
Lohkotilanteet

Lohko C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KaaPo/musta541011 - 513
2PK-35 T201153208 - 311
3Paimion Haka T1053028 - 39
4LoPa T10-1151227 - 65
5APU T10-1151139 - 94
6PK-35/musta50052 - 190
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa

T10 (2010) Taso 3
Otteluohjelma

Alkusarja

La 22.8.2020
1   Lohko C
13:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa T10-11
Päättynyt 2 - 2
APU T10-11
 
 
Mikael Izueke
2   Lohko C
13:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
PK-35 T2011
Päättynyt 2 - 0
PK-35/musta
 
 
Joonatan Planting
3   Lohko C
13:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KaaPo/musta
Päättynyt 1 - 0
Paimion Haka T10
 
 
Teemu Tupola
4   Lohko C
13:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
PK-35 T2011
Päättynyt 0 - 0
LoPa T10-11
 
 
Joonatan Planting
5   Lohko C
14:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KaaPo/musta
Päättynyt 2 - 1
APU T10-11
 
 
Teemu Tupola
6   Lohko C
14:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Paimion Haka T10
Päättynyt 4 - 0
PK-35/musta
 
 
Mikael Izueke
7   Lohko C
15:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa T10-11
Päättynyt 1 - 2
KaaPo/musta
 
 
Teemu Tupola
8   Lohko C
15:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Paimion Haka T10
Päättynyt 0 - 2
PK-35 T2011
 
 
Joonatan Planting
9   Lohko C
15:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
PK-35/musta
Päättynyt 1 - 5
APU T10-11
 
 
Teemu Tupola
10   Lohko C
15:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Paimion Haka T10
Päättynyt 2 - 0
LoPa T10-11
 
 
Mikael Izueke
11   Lohko C
16:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
PK-35/musta
Päättynyt 1 - 4
KaaPo/musta
 
 
Joonatan Planting
12   Lohko C
16:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
APU T10-11
Päättynyt 1 - 2
PK-35 T2011
 
 
Mikael Izueke
13   Lohko C
17:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa T10-11
Päättynyt 4 - 0
PK-35/musta
 
 
Joonatan Planting
14   Lohko C
17:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
APU T10-11
Päättynyt 0 - 2
Paimion Haka T10
 
 
Mikael Izueke
15   Lohko C
17:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
PK-35 T2011
Päättynyt 2 - 2
KaaPo/musta
 
 
Joonatan Planting
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com