Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2020

25.4. - 26.4.2020 Busmo Areena Myllypuro, MagneCit Areena Pihlajamäki, Myllypuron tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi | Suomi

Pojat-12 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 25.4.2020
1   Lohko A
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN1
PK-35
-
LPS Musta
 
 
2   Lohko A
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN2
NuPS Punaiset
-
FC Honka Musta 2
 
 
3   Lohko B
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN3
HPS Musta
-
FC Honka Musta 1
 
 
4   Lohko B
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN4
PPJ Jätkäsaari Sininen
-
EPS TK Valkoinen
 
 
5   Lohko A
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN1
NuPS Punaiset
-
PK-35
 
 
6   Lohko A
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN2
FC Honka Musta 2
-
LPS Musta
 
 
7   Lohko B
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN3
PPJ Jätkäsaari Sininen
-
HPS Musta
 
 
8   Lohko B
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN4
EPS TK Valkoinen
-
FC Honka Musta 1
 
 
9   Lohko A
13:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN1
PK-35
-
FC Honka Musta 2
 
 
10   Lohko A
13:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN2
LPS Musta
-
NuPS Punaiset
 
 
11   Lohko B
13:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN3
HPS Musta
-
EPS TK Valkoinen
 
 
12   Lohko B
13:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN4
FC Honka Musta 1
-
PPJ Jätkäsaari Sininen
 
 

Välierät

Su 26.4.2020
13   Sijat 5-8
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN1
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 4
 
 
14   Sijat 5-8
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN2
Lohko B | Sija 3
-
Lohko A | Sija 4
 
 
15   Sijat 1-4
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN3
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 2
 
 
16   Sijat 1-4
11:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN4
Lohko B | Sija 1
-
Lohko A | Sija 2
 
 

Sijoitusottelu

Su 26.4.2020
17   Sijat 7-8
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN1
Sijat 5-8 | Sija 2
-
Sijat 5-8 | Sija 2
 
 
18   Sijat 5-6
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN2
Sijat 5-8 | Sija 1
-
Sijat 5-8 | Sija 1
 
 
19   Sijat 3-4
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN3
Sijat 1-4 | Sija 2
-
Sijat 1-4 | Sija 2
 
 
20   Sijat 1-2
12:30
MagneCit Areena Pihlajamäki, MagneCit Areena TN4
Sijat 1-4 | Sija 1
-
Sijat 1-4 | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com