Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Junioriapu-turnaus

31.8.2019 Helsinki, Pihlajamäen tekonurmikentät | Suomi

Pojat-12 Harraste
Otteluohjelma

Sarja

La 31.8.2019
1   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 4 - 3
PiTa / Punainen
 
 
2   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
RaKe P12-13
Päättynyt 3 - 3
NuPS Musta
 
 
3   Lohko A
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 4 - 6
NuPS Musta
 
 
4   Lohko A
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PiTa / Punainen
Päättynyt 2 - 1
RaKe P12-13
 
 
5   Lohko A
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
RaKe P12-13
Päättynyt 6 - 4
PK-35 Musta
 
 
6   Lohko A
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
NuPS Musta
Päättynyt 4 - 6
PiTa / Punainen
 
 
7   Lohko B
15:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PPJ Laru Punainen
Päättynyt 4 - 2
PK-35 Raita
 
 
8   Lohko B
15:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
HerTo
Päättynyt 5 - 2
Valtti Musta
 
 
9   Lohko B
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PPJ Laru Punainen
Päättynyt 1 - 7
HerTo
 
 
10   Lohko B
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PK-35 Raita
Päättynyt 4 - 0
Valtti Musta
 
 
11   Lohko B
17:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
Valtti Musta
Päättynyt 3 - 4
PPJ Laru Punainen
 
 
12   Lohko B
17:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PK-35 Raita
Päättynyt 5 - 6
HerTo
 
 
13   Lohko C
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, MagneCit Areena 3
PiTa / Keltainen
Päättynyt 0 - 1
Valtti Oranssi
 
 
14   Lohko C
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, MagneCit Areena 4
SV Blågul
Päättynyt 5 - 6
NJS Sininen
 
 
15   Lohko C
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, MagneCit Areena 3
SV Blågul
Päättynyt 3 - 6
PiTa / Keltainen
 
 
16   Lohko C
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, MagneCit Areena 4
NJS Sininen
Päättynyt 5 - 0
Valtti Oranssi
 
 
17   Lohko C
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, MagneCit Areena 3
PiTa / Keltainen
Päättynyt 2 - 1
NJS Sininen
 
 
18   Lohko C
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, MagneCit Areena 4
Valtti Oranssi
Päättynyt 1 - 7
SV Blågul
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com