Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Junioriapu-turnaus

31.8.2019 Helsinki, Pihlajamäen tekonurmikentät | Suomi

Pojat-13 Haaste
Otteluohjelma

Sarja

La 31.8.2019
1   Lohko A
09:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 7 - 0
PPJ Eira Valkoinen
 
 
2   Lohko A
09:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PPJ Laru Valkoinen
Päättynyt 3 - 9
Honka Jaguaarit 2
 
 
3   Lohko B
09:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 6 - 1
PPJ Eira Oranssi
 
 
4   Lohko B
09:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
FcFj West
Päättynyt 1 - 2
Valtti Vihreä
 
 
5   Lohko A
10:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PPJ Laru Valkoinen
Päättynyt 2 - 8
PK-35 Musta
 
 
6   Lohko A
10:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
Honka Jaguaarit 2
Päättynyt 9 - 1
PPJ Eira Valkoinen
 
 
7   Lohko B
10:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
FcFj West
Päättynyt 1 - 5
PK-35 Punainen
 
 
8   Lohko B
10:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
Valtti Vihreä
Päättynyt 1 - 1
PPJ Eira Oranssi
 
 
9   Lohko A
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Musta
Päättynyt 2 - 7
Honka Jaguaarit 2
 
 
10   Lohko A
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PPJ Eira Valkoinen
Päättynyt 2 - 6
PPJ Laru Valkoinen
 
 
11   Lohko B
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 4 - 0
Valtti Vihreä
 
 
12   Lohko B
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PPJ Eira Oranssi
Päättynyt 2 - 8
FcFj West
 
 
13   Lohko C
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35
Päättynyt 6 - 6
Honka Jaguaarit 1
 
 
14   Lohko C
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
PPJ Laru Oranssi
Päättynyt 4 - 3
Gnistan / Keltainen
 
 
15   Lohko C
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PPJ Laru Oranssi
Päättynyt 2 - 3
PK-35
 
 
16   Lohko C
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
Gnistan / Keltainen
Päättynyt 0 - 8
Honka Jaguaarit 1
 
 
17   Lohko C
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 1
PK-35
Päättynyt 6 - 2
Gnistan / Keltainen
 
 
18   Lohko C
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäen tekonurmi 2
Honka Jaguaarit 1
Päättynyt 8 - 4
PPJ Laru Oranssi
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com