Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2022

21.1. - 23.1.2022 Lahti, Table | Suomi

Women
Otteluohjelma

First round FRI / SAT

Pe 21.1.2022
1   W A
10:00
Table, 5
Vilmi Hanna FIN
Päättynyt 2 - 0
Czuj Dominika POL
(11-6, 12-5)
 
 
2   W A
10:00
Table, 6
Dobrovolskaja Oksana LTU
Päättynyt 0 - 2
Oranic Tanja SLO
(9-11, 6-11)
 
 
3   W A
10:00
Table, 7
Lavrova Irina RUS
Päättynyt 2 - 0
Schmitz Sabrina GER
(11-0, 11-0)
 
 
4   W B
10:30
Table, 1
Tranchina Sonia ITA
Päättynyt 0 - 2
Bumbiere Linda LAT
(0-11, 0-11)
 
 
5   W B
10:30
Table, 2
Stenka Katarzyna POL
Päättynyt 2 - 0
Szwalek Monika POL
(11-9, 11-9)
 
 
6   W B
10:30
Table, 3
Riester Birgit GER
Päättynyt 2 - 0
Cesnakova Kristina SVK
(11-9, 12-7)
 
 
7   W C
10:30
Table, 4
Folino Piera ITA
Päättynyt 2 - 0
Prikrylova Tereza CZE
(12-0, 14-11)
 
 
8   W C
10:30
Table, 5
Cascio Vanessa ITA
Päättynyt 0 - 2
Pesari Jaana FIN
(4-12, 4-11)
 
 
9   W C
10:30
Table, 6
Innos Tiia EST
Päättynyt 2 - 0
Bardzik Agnieszka POL
(12-4, 11-9)
 
 
10   W A
12:00
Table, 5
Lavrova Irina RUS
Päättynyt 0 - 2
Vilmi Hanna FIN
(0-11, 7-11)
 
 
11   W A
12:00
Table, 6
Dobrovolskaja Oksana LTU
Päättynyt 2 - 0
Czuj Dominika POL
(12-10, 11-3)
 
 
12   W A
12:00
Table, 7
Oranic Tanja SLO
Päättynyt 2 - 0
Schmitz Sabrina GER
(11-0, 11-0)
 
 
13   W C
12:30
Table, 1
Cascio Vanessa ITA
Päättynyt 1 - 2
Folino Piera ITA
(11-5, 4-11, 5-12)
 
 
14   W C
12:30
Table, 2
Innos Tiia EST
Päättynyt 2 - 0
Prikrylova Tereza CZE
(11-2, 11-8)
 
 
15   W C
12:30
Table, 3
Bardzik Agnieszka POL
Päättynyt 0 - 2
Pesari Jaana FIN
(7-11, 2-11)
 
 
16   W B
12:30
Table, 4
Stenka Katarzyna POL
Päättynyt 2 - 0
Tranchina Sonia ITA
(11-0, 11-0)
 
 
17   W B
12:30
Table, 5
Riester Birgit GER
Päättynyt 2 - 1
Bumbiere Linda LAT
(4-12, 12-2, 11-6)
 
 
18   W B
12:30
Table, 6
Cesnakova Kristina SVK
Päättynyt 0 - 2
Szwalek Monika POL
(1-11, 2-12)
 
 
19   W A
15:00
Table, 1
Vilmi Hanna FIN
Päättynyt 2 - 1
Dobrovolskaja Oksana LTU
(7-11, 11-4, 12-5)
 
 
20   W A
15:00
Table, 2
Oranic Tanja SLO
Päättynyt 1 - 2
Lavrova Irina RUS
(11-2, 7-12, 8-12)
 
 
21   W A
15:00
Table, 7
Schmitz Sabrina GER
Päättynyt 0 - 2
Czuj Dominika POL
(0-11, 0-11)
 
 
22   W B
15:30
Table, 1
Tranchina Sonia ITA
Päättynyt 0 - 2
Riester Birgit GER
(0-11, 0-11)
 
 
23   W B
15:30
Table, 2
Cesnakova Kristina SVK
Päättynyt 0 - 2
Stenka Katarzyna POL
(1-12, 1-11)
 
 
24   W B
15:30
Table, 3
Szwalek Monika POL
Päättynyt 2 - 0
Bumbiere Linda LAT
(11-3, 12-1)
 
 
25   W C
15:30
Table, 4
Folino Piera ITA
Päättynyt 2 - 0
Innos Tiia EST
(11-6, 11-7)
 
 
26   W C
15:30
Table, 5
Bardzik Agnieszka POL
Päättynyt 2 - 0
Cascio Vanessa ITA
(11-2, 11-2)
 
 
27   W C
15:30
Table, 6
Pesari Jaana FIN
Päättynyt 2 - 0
Prikrylova Tereza CZE
(11-8, 11-7)
 
 
28   W A
17:00
Table, 5
Oranic Tanja SLO
Päättynyt 0 - 2
Vilmi Hanna FIN
(9-11, 9-11)
 
 
29   W A
17:00
Table, 6
Czuj Dominika POL
Päättynyt 0 - 2
Lavrova Irina RUS
(9-11, 11-14)
 
 
30   W A
17:00
Table, 7
Schmitz Sabrina GER
Päättynyt 0 - 2
Dobrovolskaja Oksana LTU
(0-11, 0-11)
 
 
31   W C
17:30
Table, 1
Bardzik Agnieszka POL
Päättynyt 1 - 2
Folino Piera ITA
(9-11, 11-7, 9-12)
 
 
32   W C
17:30
Table, 2
Pesari Jaana FIN
Päättynyt 2 - 1
Innos Tiia EST
(11-6, 5-11, 12-3)
 
 
33   W C
17:30
Table, 3
Prikrylova Tereza CZE
Päättynyt 0 - 2
Cascio Vanessa ITA
(7-11, 4-11)
 
 
34   W B
17:30
Table, 4
Cesnakova Kristina SVK
Päättynyt 2 - 0
Tranchina Sonia ITA
(11-0, 11-0)
 
 
35   W B
17:30
Table, 5
Szwalek Monika POL
Päättynyt 1 - 2
Riester Birgit GER
(6-12, 12-6, 2-11)
 
 
36   W B
17:30
Table, 6
Bumbiere Linda LAT
Päättynyt 0 - 2
Stenka Katarzyna POL
(6-11, 8-11)
 
 
La 22.1.2022
37   W A
10:00
Table, 5
Czuj Dominika POL
Päättynyt 0 - 2
Oranic Tanja SLO
(2-11, 8-12)
 
 
38   W A
10:00
Table, 6
Lavrova Irina RUS
Päättynyt 2 - 0
Dobrovolskaja Oksana LTU
(11-2, 11-6)
 
 
39   W A
10:00
Table, 7
Vilmi Hanna FIN
Päättynyt 2 - 0
Schmitz Sabrina GER
(11-0, 11-0)
 
 
40   W C
10:30
Table, 1
Folino Piera ITA
Päättynyt 0 - 2
Pesari Jaana FIN
(10-12, 9-12)
 
 
41   W C
10:30
Table, 2
Prikrylova Tereza CZE
Päättynyt 1 - 2
Bardzik Agnieszka POL
(8-11, 11-9, 10-12)
 
 
42   W C
10:30
Table, 3
Cascio Vanessa ITA
Päättynyt 0 - 2
Innos Tiia EST
(8-11, 7-11)
 
 
43   W B
10:30
Table, 4
Bumbiere Linda LAT
Päättynyt 0 - 2
Cesnakova Kristina SVK
(7-11, 7-11)
 
 
44   W B
10:30
Table, 5
Stenka Katarzyna POL
Päättynyt 2 - 1
Riester Birgit GER
(11-8, 1-11, 11-8)
 
 
45   W B
10:30
Table, 6
Tranchina Sonia ITA
Päättynyt 0 - 2
Szwalek Monika POL
(0-11, 0-11)
 
 

Second round SAT

La 22.1.2022
46   W 13-18 a
12:30
Table, 3
Prikrylova Tereza CZE
Päättynyt 2 - 0
Tranchina Sonia ITA
(11-0, 11-0)
 
 
47   W 13-18b
12:30
Table, 4
Cascio Vanessa ITA
Päättynyt 2 - 0
Schmitz Sabrina GER
(11-0, 11-0)
 
 
48   W 7-12 a
12:30
Table, 5
Oranic Tanja SLO
Päättynyt 2 - 0
Bardzik Agnieszka POL
(11-2, 11-5)
 
 
49   W 7-12 b
12:30
Table, 6
Szwalek Monika POL
Päättynyt 1 - 2
Innos Tiia EST
(6-12, 11-9, 7-11)
 
 
50   W 1-6 a
14:00
Table, 1
Vilmi Hanna FIN
Päättynyt 2 - 0
Folino Piera ITA
(11-0, 15-13)
 
 
51   W 1-6 b
14:00
Table, 2
Stenka Katarzyna POL
Päättynyt 0 - 2
Pesari Jaana FIN
(1-12, 9-12)
 
 
52   W 13-18 a
15:30
Table, 5
Czuj Dominika POL
Päättynyt 2 - 0
Prikrylova Tereza CZE
(12-6, 11-4)
 
 
53   W 13-18b
15:30
Table, 6
Bumbiere Linda LAT
Päättynyt 1 - 2
Cascio Vanessa ITA
(7-12, 11-6, 10-12)
 
 
54   W 1-6 a
16:15
Table, 1
Riester Birgit GER
Päättynyt 0 - 2
Vilmi Hanna FIN
(6-11, 6-11)
 
 
55   W 1-6 b
16:15
Table, 2
Lavrova Irina RUS
Päättynyt 0 - 2
Stenka Katarzyna POL
(0-11, 0-11)
 
 
56   W 7-12 a
16:15
Table, 3
Cesnakova Kristina SVK
Päättynyt 0 - 2
Oranic Tanja SLO
(4-11, 8-11)
 
 
57   W 7-12 b
16:15
Table, 4
Dobrovolskaja Oksana LTU
Päättynyt 2 - 0
Szwalek Monika POL
(11-9, 11-4)
 
 
58   W 13-18 a
17:45
Table, 5
Tranchina Sonia ITA
Päättynyt 0 - 2
Czuj Dominika POL
(0-11, 0-11)
 
 
59   W 13-18b
17:45
Table, 6
Schmitz Sabrina GER
Päättynyt 0 - 2
Bumbiere Linda LAT
(0-11, 0-11)
 
 
60   W 1-6 a
18:15
Table, 1
Folino Piera ITA
Päättynyt 2 - 0
Riester Birgit GER
(11-9, 11-7)
 
 
61   W 1-6 b
18:15
Table, 2
Pesari Jaana FIN
Päättynyt 2 - 0
Lavrova Irina RUS
(11-0, 11-0)
 
 
62   W 7-12 a
18:15
Table, 4
Bardzik Agnieszka POL
Päättynyt 2 - 0
Cesnakova Kristina SVK
(11-4, 11-4)
 
 
63   W 7-12 b
18:15
Table, 3
Innos Tiia EST
Päättynyt 2 - 1
Dobrovolskaja Oksana LTU
(11-8, 9-12, 12-6)
 
 

Semifinals and places 5-18

Su 23.1.2022
09:00
Table, 3
Vilmi Hanna FIN
Päättynyt 3 - 0
Stenka Katarzyna POL
(12-2, 11-4, 11-0)
 
 
09:00
Table, 4
Pesari Jaana FIN
Päättynyt 3 - 0
Folino Piera ITA
(11-9, 12-7, 12-8)
 
 
66   W 5-6
09:00
Table, 5
Riester Birgit GER
Päättynyt 2 - 0
Lavrova Irina RUS
(11-0, 11-0)
 
 
67   W 7-8
09:00
Table, 6
Oranic Tanja SLO
Päättynyt 2 - 0
Innos Tiia EST
(11-4, 12-4)
 
 
67   W 17-18
10:30
Table, 7
Tranchina Sonia ITA
-
Schmitz Sabrina GER
 
 
68   W 9-10
10:30
Table, 3
Bardzik Agnieszka POL
Päättynyt 1 - 2
Dobrovolskaja Oksana LTU
(12-4, 7-11, 8-11)
 
 
69   W 13-14
10:30
Table, 4
Czuj Dominika POL
Päättynyt 2 - 0
Cascio Vanessa ITA
(13-10, 11-3)
 
 
70   W 15-16
10:30
Table, 5
Prikrylova Tereza CZE
Päättynyt 2 - 0
Bumbiere Linda LAT
(12-4, 11-4)
 
 
71   W 11-12
10:30
Table, 6
Cesnakova Kristina SVK
Päättynyt 0 - 2
Szwalek Monika POL
(2-12, 4-11)
 
 

Pronze and Final match

Su 23.1.2022
72   W Pronze
10:30
Table, 2
Stenka Katarzyna POL
Päättynyt 0 - 3
Folino Piera ITA
(9-11, 3-11, 3-11)
 
 
73   W Final
11:15
Table, 1
Vilmi Hanna FIN
Päättynyt 3 - 0
Pesari Jaana FIN
(11-7, 12-1, 13-11)
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com