HJK REDI-SYYSTURNAUS 2019
24.8. - 25.8.2019 Töölö | Suomi

Pojat-10 Haaste

P10 Haaste

Lauantai 24.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
113:40Lohko 1Töölön kupla 2HJK Kannelmäki P10 Keltainen2-8HJK Töölö 10 ValkoinenPäättynyt
212:30Lohko 1Töölön kupla 2HJK Arabianranta T10-11 sininen2-3HJK Laru valkoinenPäättynyt
312:30Lohko 1Pallokentän nurmi 7FC Kuusysi1-5HJK East ValkoinenPäättynyt
414:15Lohko 1Pallokentän nurmi 6HyPS Punainen8-2HJK Laru valkoinenPäättynyt
514:15Lohko 1Pallokentän nurmi 7FC Kuusysi3-3HJK Töölö 10 ValkoinenPäättynyt
614:15Lohko 1Pallokentän nurmi 8HJK Arabianranta T10-11 sininen4-3HJK Kannelmäki P10 KeltainenPäättynyt
716:25Lohko 1Pallokentän nurmi 3HJK East Valkoinen1-1HJK Töölö 10 ValkoinenPäättynyt
816:25Lohko 1Töölön kupla 2FC Kuusysi8-1HJK Arabianranta T10-11 sininenPäättynyt
916:25Lohko 1Töölön kupla 1HyPS Punainen5-2HJK Kannelmäki P10 KeltainenPäättynyt
Sunnuntai 25.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1009:00Lohko 1Töölön kupla 1HJK Kannelmäki P10 Keltainen2-5HJK East ValkoinenPäättynyt
1109:35Lohko 1Pallokenttä 6 2HyPS Punainen3-6FC KuusysiPäättynyt
1209:35Lohko 1Töölön kupla 1HJK Laru valkoinen2-4HJK Kannelmäki P10 KeltainenPäättynyt
1309:35Lohko 1Töölön kupla 2HJK East Valkoinen6-1HJK Arabianranta T10-11 sininenPäättynyt
1410:45Lohko 1Pallokentän nurmi 8HJK East Valkoinen8-1HyPS PunainenPäättynyt
1510:45Lohko 1Pallokenttä 6 2HJK Laru valkoinen1-4FC KuusysiPäättynyt
1610:45Lohko 1Töölön kupla 2HJK Töölö 10 Valkoinen-HJK Arabianranta T10-11 sininenEi aloitettu
1711:55Lohko 1Pallokenttä 6 2HJK Töölö 10 Valkoinen5-0HyPS PunainenPäättynyt
1811:55Lohko 1Töölön kupla 1HJK Laru valkoinen-HJK East ValkoinenPeruttu
1913:40Lohko 1Pallokentän nurmi 6HJK Arabianranta T10-11 sininen1-9HyPS PunainenPäättynyt
2013:40Lohko 1Pallokentän nurmi 7HJK Kannelmäki P10 Keltainen-FC KuusysiPeruttu
2113:40Lohko 1Pallokentän nurmi 5HJK Töölö 10 Valkoinen8-1HJK Laru valkoinenPäättynyt
Lauantai 24.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2212:30Lohko 2Pallokentän nurmi 8HJK Kannelmäki P10 Valkoinen5-9HJK Töölö 10 KeltavalkoinenPäättynyt
2312:30Lohko 2Pallokenttä 6 2HJK Arabianranta Valkoinen3-5HJK Malmi ValkoinenPäättynyt
2412:30Lohko 2Töölön kupla 1Union Plaani1-4HJK Munkka raitaPäättynyt
2514:15Lohko 2Pallokenttä 6 2HJK Arabianranta Valkoinen0-1HJK Kannelmäki P10 ValkoinenPäättynyt
2614:15Lohko 2Töölön kupla 1Union Plaani0-9HJK Töölö 10 KeltavalkoinenPäättynyt
2714:15Lohko 2Töölön kupla 2HJK Munkka raita9-2HJK Malmi ValkoinenPäättynyt
2816:25Lohko 2Pallokenttä nurmi 1HJK Kannelmäki P10 Valkoinen12-2Union PlaaniPäättynyt
2916:25Lohko 2Pallokentän nurmi 2HJK Munkka raita9-4HJK Arabianranta ValkoinenPäättynyt
3016:25Lohko 2Pallokentän nurmi 6HJK Malmi Valkoinen0-9HJK Töölö 10 KeltavalkoinenPäättynyt
Sunnuntai 25.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3111:20Lohko 2Pallokenttä 6 2HJK Munkka raita6-1HJK Kannelmäki P10 ValkoinenPäättynyt
3211:20Lohko 2Töölön kupla 1HJK Malmi Valkoinen2-6Union PlaaniPäättynyt
3311:20Lohko 2Töölön kupla 2HJK Töölö 10 Keltavalkoinen-HJK Arabianranta ValkoinenEi aloitettu
3412:30Lohko 2Pallokenttä 6 2HJK Kannelmäki P10 Valkoinen3-5HJK Malmi ValkoinenPäättynyt
3512:30Lohko 2Töölön kupla 1HJK Töölö 10 Keltavalkoinen6-4HJK Munkka raitaPäättynyt
3612:30Lohko 2Töölön kupla 2HJK Arabianranta Valkoinen-Union PlaaniEi aloitettu