MM-Reiska 2018 MM-REISKA 2018
19.7. - 21.7.2018 Vesannon urheilukenttä | Suomi

Ainot hupi

Alkulohko

N
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Paraharakat330019 - 19
2Hilimat 32015 - 56
3 LaatuLehmät31025 - 63
4FC Minun Pienet Ponit30031 - 180
O
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Onnettomat321011 - 37
2Lissut 32108 - 17
3Flying Cows31021 - 103
4Why Not30032 - 80
 
P
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Iron Pond321010 - 37
2FC Pientä Hyvettiä32109 - 27
3FC Mäntypistiäiset31022 - 113
4FC Jumalattaret30032 - 70
Q
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Tupsut32014 - 16
2PaHe 32013 - 16
3Narisevat kurtut 32014 - 26
4FC Kätyrit30030 - 70
 
R
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Milkkiss330011 - 19
2FC Tyynet 31115 - 104
3Hirmuset Hummauttajat 31024 - 43
4FC Absolutely Fabulous30122 - 71
S
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Mamas321011 - 37
2FC Keppihevonen32109 - 37
3The Amazing Wonder Woman31027 - 83
4FC Hinkulat 30031 - 140
 

Sijoitusottelut

Uusi lohko (8)
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Why Not11005 - 13
2FC Minun Pienet Ponit10011 - 50
Uusi lohko (9)
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Jumalattaret11005 - 23
2FC Kätyrit10012 - 50
 
Uusi lohko (12)
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Absolutely Fabulous11002 - 03
2FC Hinkulat 10010 - 20
Lohkokolmoset
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Flying Cows11003 - 13
2 LaatuLehmät10011 - 30
 
Lohkokolmoset
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Narisevat kurtut 11002 - 13
2FC Mäntypistiäiset10011 - 20
Uusi lohko (24)
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
Hirmuset Hummauttajat 10103 - 31
The Amazing Wonder Woman10103 - 31
 
3 ja 4 paras II
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
PaHe 10101 - 11
FC Keppihevonen10101 - 11
5 ja 6 paras II
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Tyynet 11003 - 03
2Hilimat 10010 - 30
 

Puolivälierä

Puolivälierä 1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Lissut 11003 - 03
2FC Paraharakat10010 - 30
Puolivälierä 2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Pientä Hyvettiä11003 - 23
2FC Onnettomat10012 - 30
 
Puolivälierä 3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Iron Pond11004 - 03
2FC Tupsut10010 - 40
Puolivälierä 4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Mamas11002 - 13
2FC Milkkiss10011 - 20
 

Välierät

Välierä 1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Lissut 11001 - 03
2FC Pientä Hyvettiä10010 - 10
Välierä 2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Iron Pond11001 - 03
2FC Mamas10010 - 10
 

Pronssiottelu

Sija 3.-4.
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Pientä Hyvettiä11001 - 03
2FC Mamas10010 - 10

Finaali

Sijat 1.-2.
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Lissut 11003 - 23
2FC Iron Pond10012 - 30
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa