Powered by GameResultsOnline.com tournament management

OctoCup 2019

5.10. - 6.10.2019 Keski-Espoon Urheilupuisto | Suomi

E11 (2009) kilpa - Otteluohjelma

Alkulohkot

La 5.10.2019
1
10:20
Lohko C
Päättynyt
TN2A
KaaPo keltainen
1
-
1
F.C. Kasiysi
Tuomari: Koivu, Ella
2
10:20
Lohko C
Päättynyt
TN2B
FC Honka
0
-
3
HooGee Mikropandat T0910
Tuomari: Korkalainen, Emma
3
11:00
Lohko D
Päättynyt
TN2A
SalPa
3
-
1
FC Kirkkonummi
Tuomari: Koivu, Ella
4
11:00
Lohko D
Päättynyt
TN2B
HJK City Sininen
1
-
1
EPS Yötähdet
Tuomari: Korkalainen, Emma
5
13:00
Lohko A
Päättynyt
TN1A
EBK/Valkoinen
3
-
2
Ilves
Tuomari: Koivu, Ella
6
13:00
Lohko A
Päättynyt
TN1B
TPS
1
-
1
PPJ
Tuomari: Arifi, Gezim
7
13:00
Lohko C
Päättynyt
TN2A
KaaPo keltainen
3
-
0
FC Honka
Tuomari: Räisänen, Linda
8
13:00
Lohko C
Päättynyt
TN2B
F.C. Kasiysi
0
-
1
HooGee Mikropandat T0910
Tuomari: S, Aarni
9
13:40
Lohko B
Päättynyt
TN1A
JyPK
1
-
2
FC Nokia 09 sininen
Tuomari: Koivu, Ella
10
13:40
Lohko B
Päättynyt
TN1B
HJK
2
-
1
LePa
Tuomari: Arifi, Gezim
11
13:40
Lohko D
Päättynyt
TN2B
FC Kirkkonummi
0
-
1
EPS Yötähdet
Tuomari: S, Aarni
12
13:40
Lohko D
Päättynyt
TN2A
SalPa
1
-
1
HJK City Sininen
Tuomari: Räisänen, Linda
13
15:40
Lohko A
Päättynyt
TN1A
PPJ
0
-
11
EBK/Valkoinen
Tuomari: Räisänen, Linda
14
15:40
Lohko A
Päättynyt
TN1B
Ilves
3
-
0
TPS
Tuomari: Korkalainen, Emma
15
16:20
Lohko B
Päättynyt
TN1A
LePa
0
-
0
JyPK
Tuomari: Räisänen, Linda
16
16:20
Lohko B
Päättynyt
TN1B
FC Nokia 09 sininen
2
-
0
HJK
Tuomari: Monika, Lindfors
17
17:00
Lohko C
Päättynyt
TN2B
F.C. Kasiysi
3
-
0
FC Honka
Tuomari: S, Aarni
18
17:00
Lohko C
Päättynyt
TN2A
HooGee Mikropandat T0910
2
-
2
KaaPo keltainen
Tuomari: Korkalainen, Emma
19
17:00
Lohko A
Päättynyt
TN1A
EBK/Valkoinen
8
-
0
TPS
Tuomari: Räisänen, Linda
20
17:00
Lohko A
Päättynyt
TN1B
Ilves
7
-
0
PPJ
Tuomari: Monika, Lindfors
21
17:40
Lohko D
Päättynyt
TN2A
EPS Yötähdet
0
-
2
SalPa
Tuomari: Korkalainen, Emma
22
17:40
Lohko D
Päättynyt
TN2B
FC Kirkkonummi
0
-
0
HJK City Sininen
Tuomari: S, Aarni
23
17:40
Lohko B
Päättynyt
TN1A
JyPK
1
-
1
HJK
Tuomari: Räisänen, Linda
24
17:40
Lohko B
Päättynyt
TN1B
FC Nokia 09 sininen
1
-
0
LePa
Tuomari: Monika, Lindfors

Jatkopelit 9-16

Su 6.10.2019
25
09:40
Sijat 9-16 /1
Päättynyt
TN1A
TPS
1
-
2
HJK City Sininen
Tuomari: Korkalainen, Emma
26
09:40
Sijat 9-16 /2
Päättynyt
TN2A
JyPK
1
-
2
F.C. Kasiysi
Tuomari: Räisänen, Oona
27
09:40
Sijat 13-16 /1
Päättynyt
TN1B
PPJ
0
-
4
FC Kirkkonummi
Tuomari: Räisänen, Linda
28
09:40
Sijat 13-16 /2
Päättynyt
TN2B
LePa
4
-
0
FC Honka
Tuomari: Koivu, Ella

Puolivälierät

Su 6.10.2019
29
11:40
Puolivälierä 1
Päättynyt
TN1A
EBK/Valkoinen
2
-
0
EPS Yötähdet
Tuomari: Arifi, Gezim
30
11:40
Puolivälierä 2
Päättynyt
TN1B
SalPa
3
-
2
Ilves
Tuomari: Korkalainen, Emma
31
12:20
Puolivälierä 3
Päättynyt
TN2A
FC Nokia 09 sininen
0
-
2
KaaPo keltainen
Tuomari: Arifi, Gezim
32
12:20
Puolivälierä 4
Päättynyt
TN2B
HooGee Mikropandat T0910
5
-
4
HJK
Tuomari: Räisänen, Linda

Jatkopelit 5-8

Su 6.10.2019
33
14:20
Sijat 5-8 /1
Päättynyt
TN2A
EPS Yötähdet
1
-
0
HJK
Tuomari: Räisänen, Linda
34
14:20
Sijat 5-8 /2
Päättynyt
TN2B
Ilves
3
-
1
FC Nokia 09 sininen
Tuomari: Arifi, Gezim

Välierät

Su 6.10.2019
35
15:00
Välierä 1
Päättynyt
TN2A
EBK/Valkoinen
0
-
2
KaaPo keltainen
Tuomari: Räisänen, Linda
36
15:00
Välierä 2
Päättynyt
TN2B
SalPa
0
-
1
HooGee Mikropandat T0910
Tuomari: Arifi, Gezim

Sijoitusottelut

Su 6.10.2019
37
11:00
Sijat 15-16
Päättynyt
TN2A
PPJ
1
-
0
FC Honka
Tuomari: Koivu, Ella
38
11:00
Sijat 13-14
Päättynyt
TN2B
FC Kirkkonummi
1
-
0
LePa
Tuomari: Räisänen, Linda
39
11:00
Sijat 11-12
Päättynyt
TN1A
TPS
1
-
2
JyPK
Tuomari: Arifi, Gezim
40
11:00
Sijat 9-10
Päättynyt
TN1B
HJK City Sininen
0
-
3
F.C. Kasiysi
Tuomari: Korkalainen, Emma
41
15:40
Sijat 7-8
Päättynyt
TN2A
HJK
1
-
3
FC Nokia 09 sininen
Tuomari: Räisänen, Linda
42
15:40
Sijat 5-6
Päättynyt
TN2B
EPS Yötähdet
0
-
5
Ilves
Tuomari: Korkalainen, Emma
43
16:20
Pronssiottelu
Päättynyt
TN1A
EBK/Valkoinen
2
-
1
SalPa
Tuomari: Räisänen, Linda
44
16:20
Finaali
Päättynyt
TN1B
KaaPo keltainen
3
-
0
HooGee Mikropandat T0910
Tuomari: Korkalainen, Emma
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com