Powered by GameResultsOnline.com tournament management

OctoCup 2019

5.10. - 6.10.2019 Keski-Espoon Urheilupuisto | Suomi

E11 (2009) kilpa - Lohkotilanteet

Alkulohkot

Lohko A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EBK/Valkoinen330022 - 29
2Ilves320112 - 36
3TPS30121 - 121
4PPJ30121 - 191
Lohko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Nokia 09 sininen33005 - 19
2HJK31113 - 44
3JyPK30212 - 32
4LePa30121 - 31
Lohko C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HooGee Mikropandat T091032106 - 27
2KaaPo keltainen31206 - 35
3F.C. Kasiysi31114 - 24
4FC Honka30030 - 90
Lohko D
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1SalPa32106 - 27
2EPS Yötähdet31112 - 34
3HJK City Sininen30302 - 23
4FC Kirkkonummi30121 - 41

Jatkopelit 9-16

Sijat 9-16 /1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK City Sininen11002 - 13
2TPS10011 - 20
Sijat 9-16 /2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1F.C. Kasiysi11002 - 13
2JyPK10011 - 20
Sijat 13-16 /1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kirkkonummi11004 - 03
2PPJ10010 - 40
Sijat 13-16 /2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LePa11004 - 03
2FC Honka10010 - 40

Puolivälierät

Puolivälierä 1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EBK/Valkoinen11002 - 03
2EPS Yötähdet10010 - 20
Puolivälierä 2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1SalPa11003 - 23
2Ilves10012 - 30
Puolivälierä 3
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KaaPo keltainen11002 - 03
2FC Nokia 09 sininen10010 - 20
Puolivälierä 4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HooGee Mikropandat T091011005 - 43
2HJK10014 - 50

Jatkopelit 5-8

Sijat 5-8 /1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EPS Yötähdet11001 - 03
2HJK10010 - 10
Sijat 5-8 /2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ilves11003 - 13
2FC Nokia 09 sininen10011 - 30

Välierät

Välierä 1
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KaaPo keltainen11002 - 03
2EBK/Valkoinen10010 - 20
Välierä 2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HooGee Mikropandat T091011001 - 03
2SalPa10010 - 10

Sijoitusottelut

Sijat 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PPJ11001 - 03
2FC Honka10010 - 10
Sijat 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kirkkonummi11001 - 03
2LePa10010 - 10
Sijat 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1JyPK11002 - 13
2TPS10011 - 20
Sijat 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1F.C. Kasiysi11003 - 03
2HJK City Sininen10010 - 30
Sijat 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Nokia 09 sininen11003 - 13
2HJK10011 - 30
Sijat 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ilves11005 - 03
2EPS Yötähdet10010 - 50
Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1EBK/Valkoinen11002 - 13
2SalPa10011 - 20
Finaali
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KaaPo keltainen11003 - 03
2HooGee Mikropandat T091010010 - 30
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com