Powered by GameResultsOnline.com tournament management

OctoCup 2019

5.10. - 6.10.2019 Keski-Espoon Urheilupuisto | Suomi

E11 (2009) haaste - Otteluohjelma

Alkulohkot

La 5.10.2019
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
TN1A
HJK City valkoinen
0
-
1
EPS Yötähdet
Tuomari: Räisänen, Linda
2
09:00
Lohko A
Päättynyt
TN1B
Tikkurilan palloseura
0
-
1
FC Kuusysi
Tuomari: Koivu, Ella
3
09:40
Lohko B
Päättynyt
TN1B
HooGee Mikropandat T0910 sininen
0
-
7
EBK/Sininen
Tuomari: Räisänen, Linda
4
09:40
Lohko B
Päättynyt
TN1A
PK-35
4
-
1
Valtti
Tuomari: Koivu, Ella
5
10:20
Lohko A
Päättynyt
TN1A
EPS Yötähdet
0
-
0
SalPa Sininen
Tuomari: Juha, Karvonen
6
10:20
Lohko A
Päättynyt
TN1B
FC Kuusysi
1
-
2
HJK City valkoinen
Tuomari: Räisänen, Linda
7
11:00
Lohko B
Päättynyt
TN1A
EBK/Sininen
5
-
0
Valtti
Tuomari: Arifi, Gezim
8
11:00
Lohko B
Päättynyt
TN1B
FC Nokia 09 valkoinen
4
-
0
HooGee Mikropandat T0910 sininen
Tuomari: Räisänen, Oona
9
11:40
Lohko A
Päättynyt
TN1A
EPS Yötähdet
1
-
1
FC Kuusysi
Tuomari: Arifi, Gezim
10
11:40
Lohko A
Päättynyt
TN1B
SalPa Sininen
0
-
0
Tikkurilan palloseura
Tuomari: Räisänen, Oona
11
12:20
Lohko B
Päättynyt
TN1A
Valtti
0
-
1
FC Nokia 09 valkoinen
Tuomari: Arifi, Gezim
12
12:20
Lohko B
Päättynyt
TN1B
PK-35
2
-
2
EBK/Sininen
Tuomari: Räisänen, Oona
13
14:20
Lohko A
Päättynyt
TN1A
EPS Yötähdet
1
-
0
Tikkurilan palloseura
Tuomari: Koivu, Ella
14
14:20
Lohko A
Päättynyt
TN1B
SalPa Sininen
2
-
0
HJK City valkoinen
Tuomari: Korkalainen, Emma
15
15:00
Lohko B
Päättynyt
TN1A
FC Nokia 09 valkoinen
0
-
0
EBK/Sininen
Tuomari: Koivu, Ella
16
15:00
Lohko B
Päättynyt
TN1B
PK-35
5
-
1
HooGee Mikropandat T0910 sininen
Tuomari: Korkalainen, Emma
17
15:40
Lohko A
Päättynyt
TN2A
FC Kuusysi
1
-
2
SalPa Sininen
Tuomari: Räisänen, Oona
18
15:40
Lohko A
Päättynyt
TN2B
HJK City valkoinen
0
-
5
Tikkurilan palloseura
Tuomari: S, Aarni
19
16:20
Lohko B
Päättynyt
TN2A
PK-35
2
-
1
FC Nokia 09 valkoinen
Tuomari: Räisänen, Oona
20
16:20
Lohko B
Päättynyt
TN2B
HooGee Mikropandat T0910 sininen
0
-
4
Valtti
Tuomari: S, Aarni

Jatkopelit 3-6

Su 6.10.2019
21
10:20
3-6 /1
Päättynyt
TN1A
EPS Yötähdet
1
-
2
FC Nokia 09 valkoinen
Tuomari: Korkalainen, Emma
22
10:20
3-6 /2
Päättynyt
TN1B
EBK/Sininen
2
-
0
FC Kuusysi
Tuomari: Räisänen, Linda

Jatkopelit 7-10

Su 6.10.2019
23
09:00
7-10 /1
Päättynyt
TN1A
Tikkurilan palloseura
6
-
0
HooGee Mikropandat T0910 sininen
Tuomari: Korkalainen, Emma
24
09:00
7-10 /2
Päättynyt
TN1B
Valtti
1
-
0
HJK City valkoinen
Tuomari: Räisänen, Linda

Välierät

Su 6.10.2019
25
13:40
Välierä 1
Päättynyt
TN2A
SalPa Sininen
2
-
1
EBK/Sininen
Tuomari: Koivu, Ella
26
13:40
Välierä 2
Päättynyt
TN2B
PK-35
3
-
2
FC Nokia 09 valkoinen
Tuomari: Korkalainen, Emma

Sijoitusottelut

Su 6.10.2019
27
11:40
Sijat 9-10
Päättynyt
TN2A
HooGee Mikropandat T0910 sininen
1
-
2
HJK City valkoinen
Tuomari: Räisänen, Oona
28
11:40
Sijat 7-8
Päättynyt
TN2B
Tikkurilan palloseura
5
-
0
Valtti
Tuomari: Koivu, Ella
29
12:20
Sijat 5-6
Päättynyt
TN1A
EPS Yötähdet
0
-
4
FC Kuusysi
Tuomari: Räisänen, Oona
30
15:40
Pronssiottelu
Päättynyt
TN1A
EBK/Sininen
3
-
0
FC Nokia 09 valkoinen
Tuomari: Räisänen, Oona
31
15:40
Finaali
Päättynyt
TN1B
SalPa Sininen
1
-
3
PK-35
Tuomari: Koivu, Ella
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com