Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK Redi-Syysturnaus 2019

24.8. - 25.8.2019 Töölö | Suomi

Pojat-10 Kilpa - Otteluohjelma

P10 kilpasarja

La 24.8.2019
1
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 4
HJK Töölö 10 Sininen
10
-
1
HJK Munkka sinivalkoinen
2
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Telia 5G areena 2
HJK Laru sininen
8
-
1
FC Inter 2010
3
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HJK Malmi Sininen
4
-
6
Peka A
4
17:35
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä nurmi 1
HJK Töölö 10 Sininen
10
-
1
HJK Malmi Sininen
5
17:35
Lohko 1
Päättynyt
Telia 5G areena 2
FC Inter 2010
3
-
4
HJK Munkka sinivalkoinen
6
17:35
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
Peka A
7
-
7
HJK Laru sininen
Su 25.8.2019
7
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJK Laru sininen
2
-
5
HJK Töölö 10 Sininen
8
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Malmi Sininen
2
-
8
HJK Munkka sinivalkoinen
9
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
Peka A
8
-
4
FC Inter 2010
10
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
Peka A
1
-
3
HJK Töölö 10 Sininen
11
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
FC Inter 2010
3
-
11
HJK Malmi Sininen
12
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJK Munkka sinivalkoinen
3
-
5
HJK Laru sininen
13
17:35
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä nurmi 1
HJK Töölö 10 Sininen
19
-
1
FC Inter 2010
14
17:35
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJK Munkka sinivalkoinen
3
-
4
Peka A
15
17:35
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
HJK Laru sininen
9
-
1
HJK Malmi Sininen
La 24.8.2019
16
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJK Töölö 10 Sinivalkoinen
8
-
4
HJK Munkka sininen
17
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Kannelmäki P10 sininen
3
-
5
FC Kuusysi
18
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK East Sininen
6
-
0
HyPS Sininen
19
17:35
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 3
HJK Kannelmäki P10 sininen
3
-
6
HJK Töölö 10 Sinivalkoinen
20
17:35
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 4
HJK East Sininen
3
-
2
HJK Munkka sininen
21
17:35
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HyPS Sininen
2
-
5
FC Kuusysi
22
18:10
Lohko 2
Päättynyt
Telia 5G areena 2
HJK Töölö 10 Sinivalkoinen
1
-
2
FC Kuusysi
23
18:10
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä nurmi 1
HJK Munkka sininen
2
-
4
HyPS Sininen
24
18:10
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
HJK Kannelmäki P10 sininen
3
-
8
HJK East Sininen
Su 25.8.2019
25
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Töölö 10 Sinivalkoinen
7
-
7
HJK East Sininen
26
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HyPS Sininen
3
-
5
HJK Kannelmäki P10 sininen
27
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
FC Kuusysi
1
-
7
HJK Munkka sininen
28
17:35
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 3
HyPS Sininen
2
-
11
HJK Töölö 10 Sinivalkoinen
29
17:35
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 4
FC Kuusysi
0
-
7
HJK East Sininen
30
17:35
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HJK Munkka sininen
2
-
4
HJK Kannelmäki P10 sininen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com