Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK Redi-Syysturnaus 2019

24.8. - 25.8.2019 Töölö | Suomi

Pojat-10 Haaste - Otteluohjelma

P10 Haaste

La 24.8.2019
1
13:40
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 2
HJK Kannelmäki P10 Keltainen
2
-
8
HJK Töölö 10 Valkoinen
2
12:30
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 2
HJK Arabianranta T10-11 sininen
2
-
3
HJK Laru valkoinen
3
12:30
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
FC Kuusysi
1
-
5
HJK East Valkoinen
4
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HyPS Punainen
8
-
2
HJK Laru valkoinen
5
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
FC Kuusysi
3
-
3
HJK Töölö 10 Valkoinen
6
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Arabianranta T10-11 sininen
4
-
3
HJK Kannelmäki P10 Keltainen
7
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 3
HJK East Valkoinen
1
-
1
HJK Töölö 10 Valkoinen
8
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 2
FC Kuusysi
8
-
1
HJK Arabianranta T10-11 sininen
9
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 1
HyPS Punainen
5
-
2
HJK Kannelmäki P10 Keltainen
Su 25.8.2019
10
09:00
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Kannelmäki P10 Keltainen
2
-
5
HJK East Valkoinen
11
09:35
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HyPS Punainen
3
-
6
FC Kuusysi
12
09:35
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Laru valkoinen
2
-
4
HJK Kannelmäki P10 Keltainen
13
09:35
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 2
HJK East Valkoinen
6
-
1
HJK Arabianranta T10-11 sininen
14
10:45
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK East Valkoinen
8
-
1
HyPS Punainen
15
10:45
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Laru valkoinen
1
-
4
FC Kuusysi
16
10:45
Lohko 1
Ei aloitettu
Töölön kupla 2
HJK Töölö 10 Valkoinen
-
HJK Arabianranta T10-11 sininen
17
11:55
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Töölö 10 Valkoinen
5
-
0
HyPS Punainen
18
11:55
Lohko 1
Peruttu
Töölön kupla 1
HJK Laru valkoinen
-
HJK East Valkoinen
19
13:40
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJK Arabianranta T10-11 sininen
1
-
9
HyPS Punainen
20
13:40
Lohko 1
Peruttu
Pallokentän nurmi 7
HJK Kannelmäki P10 Keltainen
-
FC Kuusysi
21
13:40
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HJK Töölö 10 Valkoinen
8
-
1
HJK Laru valkoinen
La 24.8.2019
22
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Kannelmäki P10 Valkoinen
5
-
9
HJK Töölö 10 Keltavalkoinen
23
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Arabianranta Valkoinen
3
-
5
HJK Malmi Valkoinen
24
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
Union Plaani
1
-
4
HJK Munkka raita
25
14:15
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Arabianranta Valkoinen
0
-
1
HJK Kannelmäki P10 Valkoinen
26
14:15
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
Union Plaani
0
-
9
HJK Töölö 10 Keltavalkoinen
27
14:15
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 2
HJK Munkka raita
9
-
2
HJK Malmi Valkoinen
28
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä nurmi 1
HJK Kannelmäki P10 Valkoinen
12
-
2
Union Plaani
29
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
HJK Munkka raita
9
-
4
HJK Arabianranta Valkoinen
30
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJK Malmi Valkoinen
0
-
9
HJK Töölö 10 Keltavalkoinen
Su 25.8.2019
31
11:20
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Munkka raita
6
-
1
HJK Kannelmäki P10 Valkoinen
32
11:20
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Malmi Valkoinen
2
-
6
Union Plaani
33
11:20
Lohko 2
Ei aloitettu
Töölön kupla 2
HJK Töölö 10 Keltavalkoinen
-
HJK Arabianranta Valkoinen
34
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Kannelmäki P10 Valkoinen
3
-
5
HJK Malmi Valkoinen
35
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Töölö 10 Keltavalkoinen
6
-
4
HJK Munkka raita
36
12:30
Lohko 2
Ei aloitettu
Töölön kupla 2
HJK Arabianranta Valkoinen
-
Union Plaani
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com