Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK Redi-Syysturnaus 2019

24.8. - 25.8.2019 Töölö | Suomi

Pojat-10 Harraste - Otteluohjelma

P10 Harraste

La 24.8.2019
1
13:40
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HJK Töölö 10 Keltainen
7
-
2
HJK Munkka keltainen
2
13:40
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJK East Keltainen
14
-
0
HJK Laru keltainen
3
13:40
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
EPS T10
15
-
0
HJK Malmi Keltainen
4
15:50
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HJK East Keltainen
1
-
3
HJK Töölö 10 Keltainen
5
15:50
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
EPS T10
12
-
2
HJK Munkka keltainen
6
15:50
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä 6 2
HyPS Valkoinen
11
-
2
HJK Laru keltainen
7
17:00
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
EPS T10
9
-
5
HJK East Keltainen
8
17:00
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 4
HyPS Valkoinen
4
-
6
HJK Töölö 10 Keltainen
9
17:00
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJK Malmi Keltainen
3
-
5
HJK Munkka keltainen
10
17:00
Lohko 2
Päättynyt
Telia 5G areena 2
FC Kuusysi
3
-
5
HJK Töölö 10 Raita
Su 25.8.2019
11
12:30
Lohko 1
Päättynyt
Telia 5G areena 2
HyPS Valkoinen
0
-
2
EPS T10
12
12:30
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJK Laru keltainen
0
-
8
HJK Töölö 10 Keltainen
13
12:30
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HJK Malmi Keltainen
2
-
9
HJK East Keltainen
14
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä nurmi 1
HJK Malmi Keltainen
6
-
4
HyPS Valkoinen
15
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Töölö 10 Keltainen
7
-
1
EPS T10
16
14:15
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 5
HJK Munkka keltainen
1
-
10
HJK East Keltainen
17
15:50
Lohko 1
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Laru keltainen
1
-
5
EPS T10
18
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokenttä nurmi 1
HJK Munkka keltainen
3
-
3
HyPS Valkoinen
19
16:25
Lohko 1
Päättynyt
Pallokentän nurmi 3
HJK Laru keltainen
4
-
11
HJK Malmi Keltainen
La 24.8.2019
20
13:40
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Töölö 10 Raita
4
-
5
HJK Munkka Valkoinen
21
13:40
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
HJK Kannelmäki P10 Raita
1
-
12
HJk Arabianranta Keltainen
22
15:50
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
HJK Kannelmäki P10 Raita
0
-
2
HJK Munkka Valkoinen
23
17:00
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 7
HJk Arabianranta Keltainen
5
-
2
HJK Munkka Valkoinen
24
13:40
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJK East Raita
1
-
2
Peka B
25
15:50
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 1
FC Kuusysi
3
-
2
Peka B
26
15:50
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJK East Raita
4
-
6
HJK Töölö 10 Raita
27
17:00
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 3
HJK Kannelmäki P10 Raita
0
-
12
HJK East Raita
Su 25.8.2019
28
12:30
Lohko 2
Ei aloitettu
Pallokentän nurmi 4
FC Kuusysi
-
HJK Kannelmäki P10 Raita
29
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 8
Peka B
4
-
2
HJK Töölö 10 Raita
30
12:30
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJk Arabianranta Keltainen
1
-
2
HJK East Raita
31
14:15
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
HJk Arabianranta Keltainen
6
-
3
FC Kuusysi
32
14:15
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 6
HJK Munkka Valkoinen
3
-
6
HJK East Raita
33
14:15
Lohko 2
Päättynyt
Telia 5G areena 2
Peka B
2
-
2
HJK Kannelmäki P10 Raita
34
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 2
HJK Töölö 10 Raita
1
-
3
HJk Arabianranta Keltainen
35
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Töölön kupla 2
HJK Munkka Valkoinen
3
-
3
Peka B
36
16:25
Lohko 2
Päättynyt
Pallokentän nurmi 4
HJK East Raita
8
-
4
FC Kuusysi
37
16:25
Lohko 1
Peruttu
Pallokentän nurmi 3
HJK Töölö 10 Keltainen
-
HJK Malmi Keltainen
38
Lohko 2
Peruttu
Peka B
-
HJk Arabianranta Keltainen
39
Lohko 2
Peruttu
HJK Munkka Valkoinen
-
FC Kuusysi
40
Lohko 2
Peruttu
HJK Töölö 10 Raita
-
HJK Kannelmäki P10 Raita
41
Lohko 1
Peruttu
HJK Munkka keltainen
-
HJK Laru keltainen
42
Lohko 1
Peruttu
HJK East Keltainen
-
HyPS Valkoinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com