Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P12 (2009) -haaste
Otteluohjelma

Alkusarja

Su 5.9.2021
1   Lohko A
10:00
Asemanpelto, Asema 3
LoPa / valkoinen
Päättynyt 6 - 0
FC Viikingit / punainen
 
 
Justus Nikkanen
2   Lohko B
10:00
Asemanpelto, Asema 4
NuPS P09
Päättynyt 2 - 0
MPS / keltainen
 
 
Aatu Kuitunen
3   Lohko C
10:00
Asemanpelto, Asema 1
IIF P09
Päättynyt 1 - 0
FC Honka / musta
 
 
Valtteri Kollin
4   Lohko D
10:00
Asemanpelto, Asema 2
NuPS P09 / musta
Päättynyt 2 - 3
FC Kasiysi
 
 
Roope Määttä
5   Lohko A
10:30
Asemanpelto, Asema 3
FC Viikingit / punainen
Päättynyt 1 - 1
Sibbo Vargarna / keltainen
 
 
Justus Nikkanen
6   Lohko B
10:30
Asemanpelto, Asema 4
MPS / keltainen
Päättynyt 1 - 0
FC Reipas / musta
 
 
Aatu Kuitunen
7   Lohko C
10:30
Asemanpelto, Asema 1
FC Honka / musta
Päättynyt 2 - 2
ÅIFK Haaste
 
 
Valtteri Kollin
8   Lohko D
10:30
Asemanpelto, Asema 2
FC Kasiysi
Päättynyt 0 - 2
PiPS / musta
 
 
Roope Määttä
9   Lohko A
11:00
Asemanpelto, Asema 3
Sibbo Vargarna / keltainen
Päättynyt 0 - 4
LoPa / valkoinen
 
 
Justus Nikkanen
10   Lohko B
11:00
Asemanpelto, Asema 4
FC Reipas / musta
Päättynyt 1 - 4
NuPS P09
 
 
Aatu Kuitunen
11   Lohko C
11:00
Asemanpelto, Asema 1
ÅIFK Haaste
Päättynyt 0 - 2
IIF P09
 
 
Valtteri Kollin
12   Lohko D
11:00
Asemanpelto, Asema 2
PiPS / musta
Päättynyt 8 - 0
NuPS P09 / musta
 
 
Roope Määttä

Sijoitusottelut 1

Su 5.9.2021
13   Sijat 1-8a
12:30
Asemanpelto, Asema 1
LoPa / valkoinen
Päättynyt 3 - 0
FC Kasiysi
 
 
Valtteri Kollin
14   Sijat 1-8b
12:30
Asemanpelto, Asema 2
NuPS P09
Päättynyt 0 - 1
FC Honka / musta
 
 
Roope Määttä
15   Sijat 9-12e
13:00
Asemanpelto, Asema 1
FC Viikingit / punainen
Päättynyt 3 - 0
NuPS P09 / musta
 
 
Eemil Raitanen
16   Sijat 9-12f
13:00
Asemanpelto, Asema 2
FC Reipas / musta
Päättynyt 3 - 0
ÅIFK Haaste
 
 
Karri Järvi
17   Sijat 1-8c
13:30
Asemanpelto, Asema 1
IIF P09
Päättynyt 0 - 1
MPS / keltainen
 
 
Eemil Raitanen
18   Sijat 1-8d
13:30
Asemanpelto, Asema 2
PiPS / musta
Päättynyt 0 - 1
Sibbo Vargarna / keltainen
 
 
Karri Järvi

Sijoitusottelut 2

Su 5.9.2021
19   Sijat 11-12
14:00
Asemanpelto, Asema 1
NuPS P09 / musta
Päättynyt 2 - 3
ÅIFK Haaste
 
 
Eemil Raitanen
20   Sijat 9-10
14:00
Asemanpelto, Asema 2
FC Viikingit / punainen
Päättynyt 2 - 3
FC Reipas / musta
 
 
Karri Järvi
21   Sijat 5-8g
14:30
Asemanpelto, Asema 1
FC Kasiysi
Päättynyt 0 - 1
NuPS P09
 
 
Eemil Raitanen
22   Sijat 5-8h
14:30
Asemanpelto, Asema 2
IIF P09
Päättynyt 3 - 1
PiPS / musta
 
 
Karri Järvi
23   Sijat 1-4i
15:00
Asemanpelto, Asema 1
LoPa / valkoinen
Päättynyt 3 - 0
FC Honka / musta
 
 
Eemil Raitanen
24   Sijat 1-4j
15:00
Asemanpelto, Asema 2
MPS / keltainen
Päättynyt 2 - 0
Sibbo Vargarna / keltainen
 
 
Karri Järvi

Sijoitusottelut 3

Su 5.9.2021
25   Sijat 7-8
15:30
Asemanpelto, Asema 2
FC Kasiysi
Päättynyt 2 - 1
PiPS / musta
 
 
Karri Järvi
26   Sijat 5-6
15:30
Asemanpelto, Asema 1
NuPS P09
Päättynyt 1 - 2
IIF P09
 
 
Eemil Raitanen
27   Sijat 3-4
16:00
Asemanpelto, Asema 2
FC Honka / musta
Päättynyt 2 - 3
Sibbo Vargarna / keltainen
 
 
Karri Järvi
28   Sijat 1-2
16:00
Asemanpelto, Asema 1
LoPa / valkoinen
Päättynyt 2 - 0
MPS / keltainen
 
 
Eemil Raitanen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com