Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P8 (2013) -kilpa
Otteluohjelma

Ottelut

Su 13.6.2021
1   Lohko A
09:30
Virkkala, Virkkala 3
FC Honka P13 / musta K
Päättynyt 8 - 10
PPJ Laru / sininen
 
 
Riku Määttä
2   Lohko A
09:30
Virkkala, Virkkala 4
TuNL / valkoinen
Päättynyt 6 - 1
NJS / musta
 
 
Tuukka Lempinen
3   Lohko A
10:30
Virkkala, Virkkala 3
TuNL / valkoinen
Päättynyt 4 - 3
Tampere West
 
 
Riku Määttä
4   Lohko A
10:30
Virkkala, Virkkala 4
PPJ Laru / sininen
Päättynyt 10 - 3
NJS / musta
 
 
Tuukka Lempinen
5   Lohko A
11:30
Virkkala, Virkkala 3
NJS / musta
Päättynyt 1 - 14
Tampere West
 
 
Riku Määttä
6   Lohko A
11:30
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka P13 / musta K
Päättynyt 2 - 4
TuNL / valkoinen
 
 
Tuukka Lempinen
7   Lohko A
12:30
Virkkala, Virkkala 3
PPJ Laru / sininen
Päättynyt 5 - 1
Tampere West
 
 
Justus Nikkanen
8   Lohko A
12:30
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka P13 / musta K
Päättynyt 9 - 2
NJS / musta
 
 
Nuutti Ruoho
9   Lohko A
13:30
Virkkala, Virkkala 3
PPJ Laru / sininen
Päättynyt 1 - 6
TuNL / valkoinen
 
 
Justus Nikkanen
10   Lohko A
13:30
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka P13 / musta K
Päättynyt 5 - 3
Tampere West
 
 
Nuutti Ruoho
11   Lohko C
14:30
Virkkala, Virkkala 3
PPJ Laru / valkoinen
Päättynyt 7 - 0
EIF
 
 
Justus Nikkanen
12   Lohko C
14:30
Virkkala, Virkkala 4
EsPa / keltainen 1
Päättynyt 4 - 3
HJK Töölö / sininen
 
 
Nuutti Ruoho
13   Lohko B
15:00
Virkkala, Virkkala 3
FC Honka P13 / musta M
Päättynyt 7 - 1
TuNL / sininen
 
 
Justus Nikkanen
14   Lohko B
15:00
Virkkala, Virkkala 4
RaKe P13 / musta
Päättynyt 1 - 6
HJK Laru / sininen
 
 
Nuutti Ruoho
15   Lohko C
15:30
Virkkala, Virkkala 3
EsPa / keltainen 1
Päättynyt 3 - 4
LoPa / valkoinen
 
 
Justus Nikkanen
16   Lohko C
15:30
Virkkala, Virkkala 4
EIF
Päättynyt 2 - 6
HJK Töölö / sininen
 
 
Nuutti Ruoho
17   Lohko B
16:00
Virkkala, Virkkala 3
RaKe P13 / musta
Päättynyt 1 - 7
EPS / punainen
 
 
Joonatan Planting
18   Lohko B
16:00
Virkkala, Virkkala 4
TuNL / sininen
Päättynyt 4 - 3
HJK Laru / sininen
 
 
Karri Järvi
19   Lohko C
16:30
Virkkala, Virkkala 3
HJK Töölö / sininen
Päättynyt 6 - 2
LoPa / valkoinen
 
 
Joonatan Planting
20   Lohko C
16:30
Virkkala, Virkkala 4
PPJ Laru / valkoinen
Päättynyt 4 - 1
EsPa / keltainen 1
 
 
Karri Järvi
21   Lohko B
17:00
Virkkala, Virkkala 3
HJK Laru / sininen
Päättynyt 5 - 4
EPS / punainen
 
 
Joonatan Planting
22   Lohko B
17:00
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka P13 / musta M
Päättynyt 8 - 3
RaKe P13 / musta
 
 
Karri Järvi
23   Lohko C
17:30
Virkkala, Virkkala 3
EIF
Päättynyt 0 - 7
LoPa / valkoinen
 
 
Joonatan Planting
24   Lohko C
17:30
Virkkala, Virkkala 4
PPJ Laru / valkoinen
Päättynyt 3 - 4
HJK Töölö / sininen
 
 
Karri Järvi
25   Lohko B
18:00
Virkkala, Virkkala 3
TuNL / sininen
Päättynyt 4 - 4
EPS / punainen
 
 
Joonatan Planting
26   Lohko B
18:00
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka P13 / musta M
Päättynyt 6 - 1
HJK Laru / sininen
 
 
Karri Järvi
27   Lohko C
18:30
Virkkala, Virkkala 3
EIF
Päättynyt 3 - 1
EsPa / keltainen 1
 
 
Joonatan Planting
28   Lohko C
18:30
Virkkala, Virkkala 4
PPJ Laru / valkoinen
Päättynyt 4 - 0
LoPa / valkoinen
 
 
Karri Järvi
29   Lohko B
19:00
Virkkala, Virkkala 3
TuNL / sininen
Päättynyt 5 - 1
RaKe P13 / musta
 
 
Joonatan Planting
30   Lohko B
19:00
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka P13 / musta M
Päättynyt 7 - 3
EPS / punainen
 
 
Karri Järvi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com