Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Poikien 11. OP Uusimaa Lohja cup

22.5. - 11.9.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

P11 (2010) -haaste
Otteluohjelma

Alkusarja

La 11.9.2021
1   Lohko A
10:00
Asemanpelto, Asema 1
EIF
Päättynyt 0 - 0
FC Kontu / valkosiniset
 
 
Tuukka Lempinen
2   Lohko B
10:00
Asemanpelto, Asema 2
LoPS Black
Päättynyt 0 - 2
EIF / grön
 
 
Roope Määttä
3   Lohko C
10:00
Asemanpelto, Asema 3
Lohjan Pallo / vihreä
Päättynyt 1 - 4
FC Kontu / sinivalkoiset
 
 
Tuomas Tirkkonen
4   Lohko A
11:00
Asemanpelto, Asema 1
FC Kirkkonummi White
Päättynyt 0 - 0
EIF
 
 
Tuukka Lempinen
5   Lohko B
11:00
Asemanpelto, Asema 2
Lohjan Pallo / valkoinen
Päättynyt 5 - 1
LoPS Black
 
 
Roope Määttä
6   Lohko C
11:00
Asemanpelto, Asema 3
SalPa P2010 / sininen
Päättynyt 1 - 4
Lohjan Pallo / vihreä
 
 
Tuomas Tirkkonen
7   Lohko A
12:00
Asemanpelto, Asema 1
FC Kontu / valkosiniset
Päättynyt 7 - 0
FC Kirkkonummi White
 
 
Valtteri Kollin
8   Lohko B
12:00
Asemanpelto, Asema 2
EIF / grön
Päättynyt 1 - 2
Lohjan Pallo / valkoinen
 
 
Roope Määttä
9   Lohko C
12:00
Asemanpelto, Asema 3
FC Kontu / sinivalkoiset
Päättynyt 0 - 0
SalPa P2010 / sininen
 
 
Eemil Raitanen

Sijoitusottelut

La 11.9.2021
10   Sijat 1-3
13:00
Asemanpelto, Asema 1
FC Kontu / valkosiniset
Päättynyt 0 - 2
FC Kontu / sinivalkoiset
 
 
Valtteri Kollin
11   Sijat 4-6
13:00
Asemanpelto, Asema 2
Lohjan Pallo / vihreä
Päättynyt 0 - 1
EIF
 
 
Eetu Joenniemi
12   Sijat 7-9
13:00
Asemanpelto, Asema 3
LoPS Black
Päättynyt 1 - 0
SalPa P2010 / sininen
 
 
Eemil Raitanen
13   Sijat 1-3
14:00
Asemanpelto, Asema 1
Lohjan Pallo / valkoinen
Päättynyt 0 - 2
FC Kontu / valkosiniset
 
 
Eetu Joenniemi
14   Sijat 4-6
14:00
Asemanpelto, Asema 2
EIF / grön
Päättynyt 5 - 1
Lohjan Pallo / vihreä
 
 
Valtteri Kollin
15   Sijat 7-9
14:00
Asemanpelto, Asema 3
FC Kirkkonummi White
Päättynyt 0 - 4
LoPS Black
 
 
Eemil Raitanen
16   Sijat 1-3
15:00
Asemanpelto, Asema 1
FC Kontu / sinivalkoiset
Päättynyt 3 - 0
Lohjan Pallo / valkoinen
 
 
Eetu Joenniemi
17   Sijat 4-6
15:00
Asemanpelto, Asema 2
EIF
Päättynyt 0 - 0
EIF / grön
 
 
Valtteri Kollin
18   Sijat 7-9
15:00
Asemanpelto, Asema 3
SalPa P2010 / sininen
Päättynyt 0 - 2
FC Kirkkonummi White
 
 
Eemil Raitanen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com