Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open

23.4. - 24.4.2016 Pihlajamäki, Myllypuro | Suomi

Pojat-08 Kilpa
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 23.4.2016
1   A lohko
08:00
Pihlajamäki, Kenttä 1
FC Viikingit
Päättynyt 6 - 3
KoiPS Sininen A
 
 
2   B lohko
08:00
Pihlajamäki, Kenttä 2
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 0 - 1
VJS Pohjoinen
 
 
3   C lohko
08:00
Pihlajamäki, Kenttä 3
KP-75 Keltainen
Päättynyt 4 - 4
PK-35 Punainen
 
 
4   D lohko
08:00
Pihlajamäki, Kenttä 4
NJS Kilpa
Päättynyt 5 - 1
KoiPS Sininen B
 
 
5   A lohko
08:30
Pihlajamäki, Kenttä 1
HJK Kannelmäki sininen
Päättynyt 5 - 3
VJS Etelä Punainen
 
 
6   B lohko
08:30
Pihlajamäki, Kenttä 2
PPS Puumat Mustat
Päättynyt 1 - 4
PK-35 Punainen 09
 
 
7   C lohko
08:30
Pihlajamäki, Kenttä 3
HJK Kannelmäki valkoinen
Päättynyt 6 - 1
SaPa
 
 
8   D lohko
08:30
Pihlajamäki, Kenttä 4
HJK Laru sininen
Päättynyt 11 - 1
HPS Musta
 
 
9   A lohko
09:00
Pihlajamäki, Kenttä 1
HJK Kannelmäki sininen
Päättynyt 7 - 3
FC Viikingit
 
 
10   B lohko
09:00
Pihlajamäki, Kenttä 2
PPS Puumat Mustat
Päättynyt 4 - 5
PPJ Eira Sininen
 
 
11   C lohko
09:00
Pihlajamäki, Kenttä 3
HJK Kannelmäki valkoinen
Päättynyt 3 - 5
KP-75 Keltainen
 
 
12   D lohko
09:00
Pihlajamäki, Kenttä 4
HJK Laru sininen
Päättynyt 5 - 1
NJS Kilpa
 
 
13   A lohko
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 1
VJS Etelä Punainen
Päättynyt 4 - 2
KoiPS Sininen A
 
 
14   B lohko
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 2
PK-35 Punainen 09
Päättynyt 3 - 5
VJS Pohjoinen
 
 
15   C lohko
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 3
SaPa
Päättynyt 2 - 8
PK-35 Punainen
 
 
16   D lohko
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 4
HPS Musta
Päättynyt 6 - 3
KoiPS Sininen B
 
 
17   A lohko
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 1
FC Viikingit
Päättynyt 6 - 7
VJS Etelä Punainen
 
 
18   B lohko
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 2
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 9 - 3
PK-35 Punainen 09
 
 
19   C lohko
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 3
KP-75 Keltainen
Päättynyt 8 - 1
SaPa
 
 
20   D lohko
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 4
NJS Kilpa
Päättynyt 2 - 2
HPS Musta
 
 
21   A lohko
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 1
KoiPS Sininen A
Päättynyt 1 - 15
HJK Kannelmäki sininen
 
 
22   B lohko
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 2
VJS Pohjoinen
Päättynyt 4 - 3
PPS Puumat Mustat
 
 
23   C lohko
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 9 - 4
HJK Kannelmäki valkoinen
 
 
24   D lohko
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 4
KoiPS Sininen B
Päättynyt 3 - 5
HJK Laru sininen
 
 
Su 24.4.2016
25   E
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 1
KoiPS Sininen A
Päättynyt 1 - 2
SaPa
 
 
26   F
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 2
PPS Puumat Mustat
Päättynyt 3 - 4
KoiPS Sininen B
 
 
27   G
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 3
FC Viikingit
Päättynyt 6 - 0
HJK Kannelmäki valkoinen
 
 
28   H
09:30
Pihlajamäki, Kenttä 4
PK-35 Punainen 09
Päättynyt 4 - 2
HPS Musta
 
 
29   I
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 1
VJS Etelä Punainen
Päättynyt 4 - 0
KP-75 Keltainen
 
 
30   J
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 2
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 2 - 1
NJS Kilpa
 
 
31   K
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 3
HJK Kannelmäki sininen
Päättynyt 5 - 2
PK-35 Punainen
 
 
32   L
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 4
VJS Pohjoinen
Päättynyt 1 - 5
HJK Laru sininen
 
 
Su 24.4.2016
33  
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 1
KoiPS Sininen A
Päättynyt 2 - 3
PPS Puumat Mustat
 
 
34  
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 2
SaPa
Päättynyt 1 - 1
KoiPS Sininen B
 
 
35  
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 3
HJK Kannelmäki valkoinen
Päättynyt 3 - 4
HPS Musta
 
 
36  
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 4
FC Viikingit
Päättynyt 3 - 4
PK-35 Punainen 09
 
 
37  
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 1
KP-75 Keltainen
Päättynyt 0 - 3
NJS Kilpa
 
 
38  
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 2
VJS Etelä Punainen
Päättynyt 4 - 2
PPJ Eira Sininen
 
 
39  
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 4 - 3
VJS Pohjoinen
 
 
40  
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 4
HJK Kannelmäki sininen
Päättynyt 3 - 6
HJK Laru sininen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com