Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open

23.4. - 24.4.2016 Pihlajamäki, Myllypuro | Suomi

Pojat-08 Haaste
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 23.4.2016
1   A lohko
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
FC Viikingit valkoinen
Päättynyt 2 - 4
PPJ Eira oranssi
 
 
2   B lohko
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
KP-75 vihreä
Päättynyt 3 - 3
Kasiysi sininen
 
 
3   C lohko
13:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
PK-35 Raita
Päättynyt 3 - 3
VJS Pohjoinen 2
 
 
4   D lohko
13:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
VJS Etelä valkoinen
Päättynyt 5 - 0
PPS Puumat punaiset
 
 
5   A lohko
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
KoiPS Valkoinen A
Päättynyt 1 - 6
PK-35 Musta
 
 
6   B lohko
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
VJS Pohjoinen 3
Päättynyt 1 - 6
HPS valkoinen
 
 
7   C lohko
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
Kasiysi vihreä
Päättynyt 4 - 2
NJS Haaste
 
 
8   D lohko
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
HJK Kannelmäki keltainen
Päättynyt 9 - 1
KoiPS Valkoinen B
 
 
9   A lohko
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
KoiPS Valkoinen A
Päättynyt 0 - 4
FC Viikingit valkoinen
 
 
10   B lohko
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
VJS Pohjoinen 3
Päättynyt 5 - 2
KP-75 vihreä
 
 
11   C lohko
14:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
Kasiysi vihreä
Päättynyt 7 - 2
PK-35 Raita
 
 
12   D lohko
14:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
HJK Kannelmäki keltainen
Päättynyt 11 - 2
VJS Etelä valkoinen
 
 
13   A lohko
11:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 10
PPJ Eira oranssi
 
 
14   B lohko
11:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
HPS valkoinen
Päättynyt 2 - 5
Kasiysi sininen
 
 
15   C lohko
14:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
NJS Haaste
Päättynyt 4 - 4
VJS Pohjoinen 2
 
 
16   D lohko
14:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
KoiPS Valkoinen B
Päättynyt 0 - 6
PPS Puumat punaiset
 
 
17   A lohko
12:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
FC Viikingit valkoinen
Päättynyt 6 - 1
PK-35 Musta
 
 
18   B lohko
12:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
KP-75 vihreä
Päättynyt 5 - 6
HPS valkoinen
 
 
19   C lohko
15:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
PK-35 Raita
Päättynyt 7 - 4
NJS Haaste
 
 
20   D lohko
15:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
VJS Etelä valkoinen
Päättynyt 9 - 1
KoiPS Valkoinen B
 
 
21   A lohko
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
PPJ Eira oranssi
Päättynyt 9 - 0
KoiPS Valkoinen A
 
 
22   B lohko
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
Kasiysi sininen
Päättynyt 2 - 5
VJS Pohjoinen 3
 
 
23   C lohko
15:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
VJS Pohjoinen 2
Päättynyt 6 - 6
Kasiysi vihreä
 
 
24   D lohko
15:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
PPS Puumat punaiset
Päättynyt 1 - 8
HJK Kannelmäki keltainen
 
 
Su 24.4.2016
25   E
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
KoiPS Valkoinen A
Päättynyt 3 - 6
NJS Haaste
 
 
26   F
10:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
KP-75 vihreä
Päättynyt 11 - 1
KoiPS Valkoinen B
 
 
27   G
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 5
VJS Pohjoinen 2
 
 
28   H
10:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
Kasiysi sininen
Päättynyt 11 - 0
PPS Puumat punaiset
 
 
29   I
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
FC Viikingit valkoinen
Päättynyt 3 - 5
PK-35 Raita
 
 
30   J
11:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
VJS Pohjoinen 3
Päättynyt 6 - 3
VJS Etelä valkoinen
 
 
31   K
11:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
PPJ Eira oranssi
Päättynyt 3 - 1
Kasiysi vihreä
 
 
32   L
11:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
HPS valkoinen
Päättynyt 5 - 0
HJK Kannelmäki keltainen
 
 
Su 24.4.2016
33  
12:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
KoiPS Valkoinen B
Päättynyt 1 - 6
KP-75 vihreä
 
 
34  
12:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
NJS Haaste
Päättynyt 8 - 2
KoiPS Valkoinen A
 
 
35  
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
PK-35 Musta
Päättynyt 5 - 2
PPS Puumat punaiset
 
 
36  
12:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
VJS Pohjoinen 2
Päättynyt 0 - 7
Kasiysi sininen
 
 
37  
13:00
Pihlajamäki, Kenttä 5
FC Viikingit valkoinen
Päättynyt 4 - 1
VJS Etelä valkoinen
 
 
38  
13:00
Pihlajamäki, Kenttä 6
PK-35 Raita
Päättynyt 0 - 7
VJS Pohjoinen 3
 
 
39  
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 5
Kasiysi vihreä
Päättynyt 1 - 4
HJK Kannelmäki keltainen
 
 
40  
13:30
Pihlajamäki, Kenttä 6
PPJ Eira oranssi
Päättynyt 4 - 3
HPS valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com