Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Helsinki Open

23.4. - 24.4.2016 Pihlajamäki, Myllypuro | Suomi

Pojat-09 Kilpa
Otteluohjelma

Lohkovaihe

La 23.4.2016
1   A lohko
12:00
Myllypuro, Kenttä 3
Sibbo Vargarna Sininen
Päättynyt 4 - 3
PK-35 Musta
 
 
2   B lohko
12:00
Myllypuro, Kenttä 4
Sibbo Vargarna Valkoinen
Päättynyt 5 - 2
HPS Musta
 
 
3   A lohko
12:00
Myllypuro, Kenttä 5
Kopse vihreä
Päättynyt 1 - 3
Gnistan keltainen
 
 
4   B lohko
13:00
Myllypuro, Kenttä 3
Kopse vihreä 2
Päättynyt 4 - 2
FCFJ valkoinen
 
 
5   A lohko
13:00
Myllypuro, Kenttä 4
Kopse vihreä
Päättynyt 2 - 0
Sibbo Vargarna Sininen
 
 
6   A lohko
13:00
Myllypuro, Kenttä 5
TuPS punainen
Päättynyt 4 - 2
PK-35 Musta
 
 
7   B lohko
14:00
Myllypuro, Kenttä 3
Kopse vihreä 2
Päättynyt 2 - 7
Sibbo Vargarna Valkoinen
 
 
8   B lohko
14:00
Myllypuro, Kenttä 4
TuPS vihreä
Päättynyt 6 - 7
HPS Musta
 
 
9   A lohko
14:00
Myllypuro, Kenttä 5
TuPS punainen
Päättynyt 5 - 2
Kopse vihreä
 
 
10   B lohko
15:00
Myllypuro, Kenttä 3
TuPS vihreä
Päättynyt 3 - 4
Kopse vihreä 2
 
 
11   A lohko
15:00
Myllypuro, Kenttä 4
Gnistan keltainen
Päättynyt 4 - 1
Sibbo Vargarna Sininen
 
 
12   B lohko
15:00
Myllypuro, Kenttä 5
FCFJ valkoinen
Päättynyt 1 - 3
Sibbo Vargarna Valkoinen
 
 
13   A lohko
16:00
Myllypuro, Kenttä 3
Gnistan keltainen
Päättynyt 4 - 2
TuPS punainen
 
 
14   B lohko
16:00
Myllypuro, Kenttä 4
FCFJ valkoinen
Päättynyt 6 - 1
TuPS vihreä
 
 
15   A lohko
16:00
Myllypuro, Kenttä 5
PK-35 Musta
Päättynyt 5 - 2
Kopse vihreä
 
 
Su 24.4.2016
16   B lohko
09:30
Myllypuro, Kenttä 3
HPS Musta
Päättynyt 6 - 0
Kopse vihreä 2
 
 
17   A lohko
09:30
Myllypuro, Kenttä 4
PK-35 Musta
Päättynyt 7 - 4
Gnistan keltainen
 
 
18   A lohko
09:30
Myllypuro, Kenttä 5
Sibbo Vargarna Sininen
Päättynyt 1 - 1
TuPS punainen
 
 
19   B lohko
11:00
Myllypuro, Kenttä 3
HPS Musta
Päättynyt 3 - 1
FCFJ valkoinen
 
 
20   B lohko
11:00
Myllypuro, Kenttä 4
Sibbo Vargarna Valkoinen
Päättynyt 4 - 1
TuPS vihreä
 
 
Su 24.4.2016
21  
12:30
Myllypuro, Kenttä 3
TuPS vihreä
Päättynyt 1 - 7
Kopse vihreä
 
 
22  
12:30
Myllypuro, Kenttä 4
Sibbo Vargarna Sininen
Päättynyt 2 - 3
FCFJ valkoinen
 
 
23  
12:30
Myllypuro, Kenttä 5
PK-35 Musta
Päättynyt 5 - 2
Kopse vihreä 2
 
 
24  
13:00
Myllypuro, Kenttä 3
TuPS punainen
Päättynyt 0 - 5
HPS Musta
 
 
25  
13:00
Myllypuro, Kenttä 4
Gnistan keltainen
Päättynyt 3 - 2
 RPK
Sibbo Vargarna Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com