Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Cup 2020

8.8. - 9.8.2020 MagneCit Areena Pihlajamäki, Pihlajamäen tekonurmi | Suomi

Pojat-14 Haaste
Otteluohjelma

Sarja

La 8.8.2020
1   Sarja
13:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PK-35 Musta
Päättynyt 2 - 3
PK-35 Raita
 
 
2   Sarja
14:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN1
PPJ Lauttasaari Sininen
Päättynyt 2 - 7
FC Honka Keltainen M
 
 
3   Sarja
14:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PPJ Lauttasaari Valkoinen
Päättynyt 0 - 8
FC Honka Keltainen K
 
 
4   Sarja
15:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PPJ Lauttasaari Sininen
Päättynyt 5 - 3
PK-35 Musta
 
 
5   Sarja
15:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN1
PPJ Lauttasaari Valkoinen
Päättynyt 2 - 1
PK-35 Raita
 
 
6   Sarja
15:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
FC Honka Keltainen K
Päättynyt 3 - 1
FC Honka Keltainen M
 
 
7   Sarja
16:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PK-35 Musta
Päättynyt 0 - 7
PPJ Lauttasaari Valkoinen
 
 
8   Sarja
17:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN1
FC Honka Keltainen K
Päättynyt 6 - 2
PPJ Lauttasaari Sininen
 
 
9   Sarja
17:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
FC Honka Keltainen M
Päättynyt 3 - 4
PK-35 Raita
 
 
Su 9.8.2020
10   Sarja
12:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
FC Honka Keltainen K
Päättynyt 2 - 4
PK-35 Musta
 
 
11   Sarja
13:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN1
FC Honka Keltainen M
Päättynyt 1 - 6
PPJ Lauttasaari Valkoinen
 
 
12   Sarja
13:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PK-35 Raita
Päättynyt 2 - 8
PPJ Lauttasaari Sininen
 
 
13   Sarja
14:00
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PK-35 Musta
Päättynyt 2 - 5
FC Honka Keltainen M
 
 
14   Sarja
14:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN1
PK-35 Raita
Päättynyt 0 - 6
FC Honka Keltainen K
 
 
15   Sarja
14:30
Pihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäki TN2
PPJ Lauttasaari Sininen
Päättynyt 0 - 2
PPJ Lauttasaari Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com