Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2022

23.4. - 24.4.2022 Magnecit Areena, Pihlajamäen hallin tekonurmi, Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllyhallin tekonurmi | Suomi

P2011 kilpasarja
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 23.4.2022
1   Lohko A
17:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 3
EPS Akatemia
 
 
2   Lohko A
17:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
Kopse Musta
Päättynyt 1 - 4
TUTO
 
 
3   Lohko B
17:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
HJK Taitokoulu Sininen
Päättynyt 1 - 1
NoPS
 
 
4   Lohko B
17:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
Kulps Musta
Päättynyt 1 - 5
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
5   Lohko A
18:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 0
TUTO
 
 
6   Lohko A
18:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
EPS Akatemia
Päättynyt 2 - 2
Kopse Musta
 
 
7   Lohko B
18:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
NoPS
Päättynyt 6 - 0
Kulps Musta
 
 
8   Lohko B
18:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 2 - 3
HJK Taitokoulu Sininen
 
 
9   Lohko A
19:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
TUTO
Päättynyt 6 - 2
EPS Akatemia
 
 
10   Lohko A
19:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
Kopse Musta
Päättynyt 2 - 3
PK-35 Punainen
 
 
11   Lohko B
19:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 0 - 2
NoPS
 
 
12   Lohko B
19:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
Kulps Musta
Päättynyt 0 - 7
HJK Taitokoulu Sininen
 
 

Välierät

Su 24.4.2022
13   Sijat 5-8
15:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
EPS Akatemia
Päättynyt 5 - 0
Kulps Musta
 
 
14   Sijat 5-8
15:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 4 - 0
Kopse Musta
 
 
15   Sijat 1-4
15:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 0 - 3
NoPS
 
 
16   Sijat 1-4
15:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
HJK Taitokoulu Sininen
Päättynyt 1 - 3
TUTO
 
 

Sijoitusottelut

Su 24.4.2022
17   Sijat 7-8
16:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
Kulps Musta
Päättynyt 0 - 8
Kopse Musta
 
 
18   Sijat 5-6
16:00
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
EPS Akatemia
Päättynyt 0 - 1
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
19   Sijat 3-4
16:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 2
PK-35 Punainen
Päättynyt 1 - 3
HJK Taitokoulu Sininen
 
 
20   Sijat 1-2
16:30
Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllypuro TN 1
NoPS
Päättynyt 3 - 2
TUTO
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com