Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2022

23.4. - 24.4.2022 Magnecit Areena, Pihlajamäen hallin tekonurmi, Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllyhallin tekonurmi | Suomi

P2014 kilpasarja
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 23.4.2022
1   Lohko A
11:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 5 - 3
PPJ Jätkäsaari Oranssi
 
 
2   Lohko A
11:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 2
Tups Valkoinen
Päättynyt 4 - 3
FC Viikingit Punainen 1
 
 
3   Lohko B
11:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 3
PPJ Jätkäsaari Sininen
Päättynyt 5 - 2
PK-35 Punainen
 
 
4   Lohko B
11:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 4
Kulps
Päättynyt 2 - 2
LePa Musta
 
 
5   Lohko A
12:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 2
LePa Sininen
Päättynyt 3 - 7
PK-35
 
 
6   Lohko A
12:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 3
PPJ Jätkäsaari Oranssi
Päättynyt 2 - 8
Tups Valkoinen
 
 
7   Lohko B
12:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 4
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 4
Kulps
 
 
8   Lohko B
12:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
PPJ Eira
Päättynyt 3 - 7
PPJ Jätkäsaari Sininen
 
 
9   Lohko A
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 0 - 6
FC Viikingit Punainen 1
 
 
10   Lohko A
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 2
PPJ Jätkäsaari Oranssi
Päättynyt 2 - 7
LePa Sininen
 
 
11   Lohko B
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 3
PPJ Eira
Päättynyt 3 - 2
LePa Musta
 
 
12   Lohko B
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 4
PPJ Jätkäsaari Sininen
Päättynyt 3 - 6
Kulps
 
 
Su 24.4.2022
13   Lohko A
11:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
Tups Valkoinen
Päättynyt 1 - 5
PK-35
 
 
14   Lohko A
11:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 2
FC Viikingit Punainen 1
Päättynyt 2 - 3
LePa Sininen
 
 
15   Lohko B
11:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 3
Kulps
Päättynyt 7 - 1
PPJ Eira
 
 
16   Lohko B
11:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 4
LePa Musta
Päättynyt 5 - 2
PK-35 Punainen
 
 
17   Lohko A
12:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
FC Viikingit Punainen 1
Päättynyt 4 - 3
PPJ Jätkäsaari Oranssi
 
 
18   Lohko A
12:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 2
LePa Sininen
Päättynyt 2 - 1
Tups Valkoinen
 
 
19   Lohko B
12:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 5 - 2
PPJ Eira
 
 
20   Lohko B
12:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 4
LePa Musta
Päättynyt 4 - 7
PPJ Jätkäsaari Sininen
 
 

Jatkopelit

Su 24.4.2022
21   Sijat 9-10
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
PPJ Jätkäsaari Oranssi
Päättynyt 12 - 5
PPJ Eira
 
 
22   Sijat 7-8
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 2
FC Viikingit Punainen 1
Päättynyt 5 - 0
PK-35 Punainen
 
 
23   Sijat 5-6
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 3
Tups Valkoinen
Päättynyt 3 - 2
LePa Musta
 
 
24   Sijat 3-4
13:30
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 4
LePa Sininen
Päättynyt 3 - 4
PPJ Jätkäsaari Sininen
 
 
25   Sijat 1-2
14:00
Magnecit Areena, Magnecit Areena TN 1
PK-35
Päättynyt 7 - 1
Kulps
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com