Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2022

23.4. - 24.4.2022 Magnecit Areena, Pihlajamäen hallin tekonurmi, Myllypuron liikuntapuiston TN, Myllyhallin tekonurmi | Suomi

P2014 harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 23.4.2022
1   Lohko A
11:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
PK-35 Raita
Päättynyt 0 - 2
LePa Keltainen
 
 
2   Lohko A
11:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
PPJ Jätkäsaari Pinkki
Päättynyt 3 - 0
Tups Musta
 
 
3   Lohko B
11:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
FC Viikingit Sininen 1
Päättynyt 13 - 1
LePa Violetti
 
 
4   Lohko B
11:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
Kulps
Päättynyt 5 - 2
PK-35 Valkoinen
 
 
5   Lohko A
12:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
PK-35 Raita
Päättynyt 1 - 3
Tups Musta
 
 
6   Lohko A
12:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
LePa Keltainen
Päättynyt 2 - 1
PPJ Jätkäsaari Pinkki
 
 
7   Lohko B
12:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
LePa Violetti
Päättynyt 1 - 8
Kulps
 
 
8   Lohko B
12:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 1 - 11
FC Viikingit Sininen 1
 
 
9   Lohko A
13:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
Tups Musta
Päättynyt 2 - 3
LePa Keltainen
 
 
10   Lohko A
13:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
PPJ Jätkäsaari Pinkki
Päättynyt 3 - 4
PK-35 Raita
 
 
11   Lohko B
13:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
Kulps
Päättynyt 3 - 7
FC Viikingit Sininen 1
 
 
12   Lohko B
13:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 1 - 4
LePa Violetti
 
 

Jatkopelit

Su 24.4.2022
13   Sijat 5-8
11:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
Tups Musta
Päättynyt 5 - 3
PK-35 Valkoinen
 
 
14   Sijat 5-8
11:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
LePa Violetti
Päättynyt 4 - 1
PK-35 Raita
 
 
15   Sijat 1-4
11:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
LePa Keltainen
Päättynyt 3 - 6
Kulps
 
 
16   Sijat 1-4
11:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
FC Viikingit Sininen 1
Päättynyt 3 - 1
PPJ Jätkäsaari Pinkki
 
 

Jatkopelit

Su 24.4.2022
17   Sijat 7-8
12:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 2 - 6
PK-35 Raita
 
 
18   Sijat 5-6
12:00
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
Tups Musta
Päättynyt 2 - 1
LePa Violetti
 
 
19   Sijat 3-4
12:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 1
LePa Keltainen
Päättynyt 4 - 3
PPJ Jätkäsaari Pinkki
 
 
20   Sijat 1-2
12:30
Pihlajamäen hallin tekonurmi, Pihlajamäen hallin tekonurmi 2
FC Viikingit Sininen 1
Päättynyt 9 - 1
Kulps
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com