Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Amber of Liepaja 2019

26.7. - 28.7.2019 - | Latvia

Miehet Eliitti
Lohkotilanteet

Group stage

A
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Krystian Kisiel44099 - 34654
2Mārtiņš Allis 43193 - 74193
3Aigars Bušs42280 - 7282
4Per Rosqvist41351 - 93-421
5Jabrail Arsegov40446 - 96-500
B
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Adrian Sloninka44089 - 34554
2Vladislav Lapchenko 43178 - 57213
3Igor Balitskii42272 - 7022
4Alishan Ganiev 41352 - 73-211
5Mikael Lundstrom40438 - 95-570
C
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Marco Carrai33070 - 24463
2Andreas Schmitz32153 - 4852
3Olli Kytöviita 31242 - 50-81
4Emil Nilson30327 - 70-430
D
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Jouni Viitamäki33075 - 53223
2Ariel Kiresztura32176 - 63132
3Luciano Florio31263 - 5761
4Maksim Meledin30328 - 69-410
E
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Vladimir Polyakov 33071 - 35363
2Siarhei Shkibel 32161 - 46152
3Miroslav Marcinko31239 - 55-161
4Viktor Paring 30334 - 69-350
F
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Štefan Marcin33081 - 68133
2Robert Lätt32186 - 8422
3Benjamin Samoray31277 - 63141
4Oleg Suntsov30348 - 77-290
G
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Juha Oikarainen 33068 - 32363
2Raimonds Briežkalns 32162 - 43192
3Stefano Greci 31247 - 61-141
4Dominique Breard 30327 - 68-410
H
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Dusan Milo 33070 - 21493
2Pierre Bertrand32152 - 4752
3Georgijs Muravjovs 31248 - 70-221
4Igors Kudrinskis 30346 - 78-320
I
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Alisher Hoshanijazov33067 - 18493
2Deniss Ovsjaņņikovs32159 - 39202
3Juris Strazdiņš 31230 - 53-231
4Husen Pliev 30322 - 68-460
J
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Lukasz Byczkowski 33079 - 61183
2Pavol Kubosko 32164 - 42222
3Matúš Marcin 31260 - 65-51
4Aliaksandr Khalalei 30335 - 70-350

Second round

K(1-20)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Krystian Kisiel44093 - 46474
2Lukasz Byczkowski 43182 - 7483
3Pierre Bertrand41390 - 8731
4Ariel Kiresztura41347 - 74-271
5Robert Lätt41369 - 100-311
L(1-20)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Vladimir Polyakov 44098 - 63354
2Adrian Sloninka43199 - 79203
3Alisher Hoshanijazov42290 - 8192
4Raimonds Briežkalns 41374 - 80-61
5Andreas Schmitz40438 - 96-580
M(1-20)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs44098 - 66324
2Marco Carrai43193 - 64293
3Štefan Marcin42283 - 86-32
4Dusan Milo 41378 - 104-261
5Mārtiņš Allis 40463 - 95-320
N(1-20)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Pavol Kubosko 431101 - 76253
2Juha Oikarainen 422101 - 105-42
3Vladislav Lapchenko 42290 - 9002
4Jouni Viitamäki422107 - 10072
5Siarhei Shkibel 41375 - 103-281
O(21-30)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Matúš Marcin 44088 - 44444
2Luciano Florio43184 - 51333
3Aigars Bušs42264 - 72-82
4Georgijs Muravjovs 41374 - 93-191
5Stefano Greci 40445 - 95-500
P(21-30)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Olli Kytöviita 44093 - 65284
2Benjamin Samoray43187 - 55323
3Miroslav Marcinko41374 - 91-171
4Juris Strazdiņš 41362 - 85-231
5Igor Balitskii41381 - 101-201
R(31-40)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Aliaksandr Khalalei 440108 - 63454
2Per Rosqvist43179 - 59203
3Maksim Meledin42286 - 7882
4Dominique Breard 41360 - 93-331
5Igors Kudrinskis 40457 - 97-400
S(31-40)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Oleg Suntsov431103 - 84193
2Alishan Ganiev 431101 - 71303
3Viktor Paring 42297 - 106-92
4Husen Pliev 422101 - 88132
5Emil Nilson40451 - 104-530

Third round

T(9.-12)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Vladislav Lapchenko 32181 - 64172
2Alisher Hoshanijazov32155 - 4962
3Štefan Marcin32173 - 6942
4Pierre Bertrand30357 - 84-270
U(13.-16.)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Dusan Milo 33087 - 66213
2Jouni Viitamäki32167 - 51162
3Ariel Kiresztura31262 - 71-91
4Raimonds Briežkalns 30357 - 85-280
V(17.-20.)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Robert Lätt33082 - 55273
2Siarhei Shkibel 32166 - 6152
3Andreas Schmitz31249 - 55-61
4Mārtiņš Allis 30351 - 77-260

Quarterfinals

1
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Krystian Kisiel11037 - 3701
2Juha Oikarainen 10137 - 3700
2
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Adrian Sloninka11051 - 4741
2Deniss Ovsjaņņikovs10147 - 51-40
3
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Pavol Kubosko 11048 - 50-21
2Lukasz Byczkowski 10150 - 4820
4
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Vladimir Polyakov 11035 - 14211
2Marco Carrai10114 - 35-210

Semifinals

5./8.(1)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Juha Oikarainen 11022 - 5171
2Deniss Ovsjaņņikovs1015 - 22-170
5./8.(2)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Marco Carrai11024 - 28-41
2Lukasz Byczkowski 10128 - 2440
1./4.(1)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Adrian Sloninka11039 - 3811
2Krystian Kisiel10138 - 39-10
1./4.(2)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Vladimir Polyakov 11044 - 28161
2Pavol Kubosko 10128 - 44-160

Finals

41.-42.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Mikael Lundstrom11023 - 11121
2Jabrail Arsegov10111 - 23-120
39.-40
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Emil Nilson11024 - 9151
2Igors Kudrinskis 1019 - 24-150
37.-38
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Husen Pliev 11024 - 14101
2Dominique Breard 10114 - 24-100
35.-36.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Viktor Paring 11022 - 10121
2Maksim Meledin10110 - 22-120
33.-34.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Alishan Ganiev 11022 - 9131
2Per Rosqvist1019 - 22-130
31.-32
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Aliaksandr Khalalei 11022 - 6161
2Oleg Suntsov1016 - 22-160
29.-30
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Igor Balitskii11022 - 0221
2Stefano Greci 1010 - 22-220
27.28.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Georgijs Muravjovs 11025 - 1961
2Juris Strazdiņš 10119 - 25-60
25.-26.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Miroslav Marcinko11023 - 1491
2Aigars Bušs10114 - 23-90
23.-24.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Luciano Florio11026 - 29-31
2Benjamin Samoray10129 - 2630
21.-22.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Olli Kytöviita 11030 - 2371
2Matúš Marcin 10123 - 30-70
7.-8.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Deniss Ovsjaņņikovs11022 - 1841
2Lukasz Byczkowski 10118 - 22-40
5.-6.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Juha Oikarainen 11032 - 2661
2Marco Carrai10126 - 32-60
Bronze medal game
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Krystian Kisiel11043 - 28151
2Pavol Kubosko 10128 - 43-150
Final
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Adrian Sloninka0000 - 000
2Vladimir Polyakov 0000 - 000
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com