Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Amber of Liepaja 2019

26.7. - 28.7.2019 - | Latvia

Naiset Eliitti
Lohkotilanteet

Group stage

A
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elizabet Mielczarek44092 - 16764
2Sonia Tranchina43177 - 43343
3Luigia Nobile41354 - 93-391
4Kristína Cesnaková41357 - 82-251
5Ornella Punzo41348 - 94-461
B
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Monika Szwalek43191 - 45463
2Marina Galuzova43167 - 44233
3Agnieszka Bardzik43194 - 61333
4Anastasia Danina41342 - 70-281
5Monika Zarcuk- Engelsama40417 - 91-740
C
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Yanina Shafarenka440102 - 67354
2Piera Folino42288 - 75132
3Yuliya Muhortova42292 - 98-62
4Chiara Cavallaro41378 - 81-31
5Gulnara Antonova41352 - 91-391
D
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Aksana Ivanova33068 - 21473
2Bettina Steffan32156 - 41152
3Patrycja Kaza31236 - 48-121
4Iryna Fiadotava30320 - 70-500
E
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Antje Samoray33069 - 17523
2Sabrina Schmitz32155 - 35202
3Tanja Janatzek31237 - 51-141
4Angelina Elmstrom30310 - 68-580

Second round

F(1-10)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elizabet Mielczarek44098 - 45534
2Marina Galuzova43198 - 72263
3Aksana Ivanova42267 - 74-72
4Piera Folino41364 - 107-431
5Sabrina Schmitz40474 - 103-290
G(1-10)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Antje Samoray44096 - 53434
2Yanina Shafarenka431100 - 84163
3Monika Szwalek41374 - 94-201
4Sonia Tranchina41364 - 86-221
5Bettina Steffan41382 - 99-171
H(11-15)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Patrycja Kaza43198 - 78203
2Tanja Janatzek43191 - 54373
3Luigia Nobile42256 - 63-72
4Agnieszka Bardzik42274 - 93-192
5Yuliya Muhortova40467 - 98-310
I(16-20)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Chiara Cavallaro44090 - 38524
2Kristína Cesnaková43199 - 83163
3Iryna Fiadotava42282 - 91-92
4Angelina Elmstrom41368 - 90-221
5Anastasia Danina40468 - 105-370
J(21-23)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Ornella Punzo21161 - 51101
2Monika Zarcuk- Engelsama21148 - 4171
3Gulnara Antonova21136 - 53-171

Quarterfinals

1
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elizabet Mielczarek11035 - 9261
2Sonia Tranchina1019 - 35-260
2
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Aksana Ivanova11037 - 3071
2Yanina Shafarenka10130 - 37-70
3
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Marina Galuzova11036 - 19171
2Monika Szwalek10119 - 36-170
4
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Antje Samoray11034 - 23111
2Piera Folino10123 - 34-110

Semifinals

5./8.(1)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Sonia Tranchina11032 - 2391
2Yanina Shafarenka10123 - 32-90
5./8.(2)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Piera Folino11023 - 10131
2Monika Szwalek10110 - 23-130
1./4.(1)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elizabet Mielczarek11034 - 11231
2Aksana Ivanova10111 - 34-230
1./4.(2)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Marina Galuzova11039 - 29101
2Antje Samoray10129 - 39-100

Finals

9.-10
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Sabrina Schmitz11031 - 15161
2Bettina Steffan10115 - 31-160
7.-8.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Yanina Shafarenka11029 - 2271
2Monika Szwalek10122 - 29-70
5.-6.
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Sonia Tranchina11022 - 10121
2Piera Folino10110 - 22-120
Bronze medal game
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Antje Samoray11033 - 21121
2Aksana Ivanova10121 - 33-120
Final
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elizabet Mielczarek0000 - 000
2Marina Galuzova0000 - 000
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com