Powered by GameResultsOnline.com tournament management

7. Poikien OP Lohja cup

10.6. - 18.6.2017 Asemanpellon Pallokentät, Virkkalan Keskuskenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P03
Otteluohjelma

Alkusarjat

La 17.6.2017
1   Lohko A
13:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LPS
Päättynyt 1 - 0
LoPa/valkoinen
 
 
Joni Saario
2   Lohko A
13:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
RiPS
Päättynyt 3 - 0
PEP 03-04
 
 
Joonas Siltala
3   Lohko B
14:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
KyIF
Päättynyt 4 - 0
LoPa/sininen
 
 
Joni Saario
4   Lohko B
14:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 2 - 1
FC Kapina
 
 
Joonas Siltala
5   Lohko A
15:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LePa
Päättynyt 0 - 5
LPS
 
 
Taru Ylä-Peräinen
6   Lohko A
15:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
PEP 03-04
Päättynyt 0 - 4
LoPa/valkoinen
 
 
Janne Sainio
7   Lohko B
15:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
NJS/sininen
Päättynyt 0 - 3
KyIF
 
 
Antti Onkamo
8   Lohko B
15:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Kapina
Päättynyt 3 - 0
LoPa/sininen
 
 
Janne Sainio
9   Lohko A
16:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LPS
Päättynyt 6 - 2
RiPS
 
 
Joni Saario
10   Lohko A
16:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 0 - 3
LePa
 
 
Joonas Siltala
11   Lohko B
17:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
KyIF
Päättynyt 1 - 2
HooGee/EsPa YJ
 
 
Joni Saario
12   Lohko B
17:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 0
NJS/sininen
 
 
Joonas Siltala
13   Lohko A
18:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LePa
Päättynyt 5 - 0
PEP 03-04
 
 
Mikko Kauranen
14   Lohko A
18:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
RiPS
Päättynyt 0 - 3
LoPa/valkoinen
 
 
Janne Sainio
15   Lohko B
18:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
NJS/sininen
Päättynyt 0 - 10
FC Kapina
 
 
Mikko Kauranen
16   Lohko B
18:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 3 - 0
LoPa/sininen
 
 
Janne Sainio
Su 18.6.2017
17   Lohko A
13:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
RiPS
Päättynyt 1 - 1
LePa
 
 
Joni Saario
18   Lohko A
13:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
PEP 03-04
Päättynyt 0 - 3
LPS
 
 
19   Lohko B
14:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 4 - 0
NJS/sininen
 
 
Tuure Mela
20   Lohko B
14:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Kapina
Päättynyt 2 - 3
KyIF
 
 
Mikko Kauranen

Välisarjat

Su 18.6.2017
21   Sijat 5-8 E
15:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 3 - 0
LoPa/sininen
 
 
Joni Saario
22   Sijat 5-8 F
15:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Kapina
Päättynyt 5 - 1
RiPS
 
 
Tuure Mela
23   Sijat 1-4 C
16:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LPS
Päättynyt 2 - 1
KyIF
 
 
Tuure Mela
24   Sijat 1-4 D
16:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 0 - 1
 RPK
LePa
 
 
Joni Saario
24   Sijat 9-10
16:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
PEP 03-04
-
NJS/sininen
 
 

Sijoitusottelut 1-8

Su 18.6.2017
25   Sijat 7-8
17:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 0
RiPS
 
 
Tuure Mela
26   Sijat 5-6
17:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Kapina
Päättynyt 0 - 4
LoPa/valkoinen
 
 
Mika Laatikainen
27   Sijat 3-4
18:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
KyIF
Päättynyt 0 - 1
HooGee/EsPa YJ
 
 
Joni Saario
28   Sijat 1-2
18:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
LePa
Päättynyt 0 - 4
LPS
 
 
Mika Laatikainen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com