Powered by GameResultsOnline.com tournament management

7. Poikien OP Lohja cup

10.6. - 18.6.2017 Asemanpellon Pallokentät, Virkkalan Keskuskenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P06
Otteluohjelma

Alkusarjat

La 10.6.2017
1   Lohko A
09:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
Kopse Tornadot
Päättynyt 0 - 5
LoPa/valkoinen
 
 
Veera Partamies
2   Lohko A
09:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Lohja/punainen
Päättynyt 13 - 0
Salon Wilpas
 
 
Aava Isotalus
3   Lohko B
09:35
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
PK-35
Päättynyt 6 - 1
LoPa/sininen
 
 
Veera Partamies
4   Lohko B
09:35
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Lohja/musta
Päättynyt 5 - 1
Kopse Salamat
 
 
Aava Isotalus
5   Lohko A
10:10
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
TuPS/valkoinen
Päättynyt 2 - 1
Kopse Tornadot
 
 
Aaron Pönni
6   Lohko A
10:10
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
Salon Wilpas
Päättynyt 0 - 12
LoPa/valkoinen
 
 
Alek Pönni
7   Lohko B
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
GrIFK Ice
Päättynyt 0 - 0
PK-35
 
 
Aaron Pönni
8   Lohko B
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
Kopse Salamat
Päättynyt 6 - 0
LoPa/sininen
 
 
Alek Pönni
9   Lohko A
11:20
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
Kopse Tornadot
Päättynyt 1 - 8
FC Lohja/punainen
 
 
Veera Partamies
10   Lohko A
11:20
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 3 - 0
TuPS/valkoinen
 
 
Aava Isotalus
11   Lohko B
11:55
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
PK-35
Päättynyt 1 - 2
FC Lohja/musta
 
 
Veera Partamies
12   Lohko B
11:55
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 2
GrIFK Ice
 
 
Aava Isotalus
13   Lohko A
12:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
TuPS/valkoinen
Päättynyt 8 - 0
Salon Wilpas
 
 
Juuso Sainio
14   Lohko A
12:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Lohja/punainen
Päättynyt 1 - 0
LoPa/valkoinen
 
 
Teemu Kiviranta
15   Lohko B
13:05
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
GrIFK Ice
Päättynyt 2 - 1
Kopse Salamat
 
 
Juuso Sainio
16   Lohko B
13:05
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Lohja/musta
Päättynyt 2 - 0
LoPa/sininen
 
 
Teemu Kiviranta
Su 11.6.2017
17   Lohko A
09:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
FC Lohja/punainen
Päättynyt 4 - 0
TuPS/valkoinen
 
 
Taru Ylä-Peräinen
18   Lohko A
09:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
Salon Wilpas
Päättynyt 0 - 4
Kopse Tornadot
 
 
Juuso Sainio
19   Lohko B
09:35
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
FC Lohja/musta
Päättynyt 0 - 1
GrIFK Ice
 
 
Taru Ylä-Peräinen
20   Lohko B
09:35
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
Kopse Salamat
Päättynyt 2 - 5
PK-35
 
 
Juuso Sainio

Välisarjat

Su 11.6.2017
21   Sijat 5-8 E
10:10
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
TuPS/valkoinen
Päättynyt 0 - 2
Kopse Salamat
 
 
Joonas Siltala
22   Sijat 5-8 F
10:10
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
PK-35
Päättynyt 2 - 3
 RPK
Kopse Tornadot
 
 
Teemu Kiviranta
23   Sijat 1-4 C
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
FC Lohja/punainen
Päättynyt 5 - 0
GrIFK Ice
 
 
Joonas Siltala
24   Sijat 1-4 D
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Lohja/musta
Päättynyt 2 - 1
 RPK
LoPa/valkoinen
 
 
Alek Pönni

Sijoitusottelut

Su 11.6.2017
25   Sijat 9-10
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
Salon Wilpas
Päättynyt 0 - 1
LoPa/sininen
 
 
Juuso Sainio

Sijoitusottelut

Su 11.6.2017
26   Sijat 7-8
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
TuPS/valkoinen
Päättynyt 0 - 4
PK-35
 
 
Juuso Sainio
27   Sijat 5-6
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
Kopse Salamat
Päättynyt 1 - 2
Kopse Tornadot
 
 
Joonas Siltala
28   Sijat 3-4
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1.1
GrIFK Ice
Päättynyt 0 - 4
LoPa/valkoinen
 
 
Alek Pönni
29   Sijat 1-2
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2.2
FC Lohja/punainen
Päättynyt 0 - 1
FC Lohja/musta
 
 
Joonas Siltala
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com