Powered by GameResultsOnline.com tournament management

7. Poikien OP Lohja cup

10.6. - 18.6.2017 Asemanpellon Pallokentät, Virkkalan Keskuskenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P05 Taso 2
Otteluohjelma

Alkusarja

La 17.6.2017
1   Lohko C
09:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 1
KäPa AC/White
 
 
Jarkko Partanen
2   Lohko C
09:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
Akilles/vihreä
Päättynyt 4 - 0
VJS Ylästö
 
 
Veeti Lemberg
3   Lohko D
09:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
VJS Martinlaakso
Päättynyt 3 - 3
EVU
 
 
Jarkko Partanen
4   Lohko D
09:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
Kopse/musta
Päättynyt 2 - 1
YlKiri
 
 
Veeti Lemberg
5   Lohko C
10:30
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
Akilles/vihreä
Päättynyt 1 - 1
KäPa AC/White
 
 
Jasu Pajunen
6   Lohko C
10:30
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
VJS Ylästö
Päättynyt 2 - 3
LoPa/sininen
 
 
Elmo Hasu
7   Lohko D
11:15
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
EVU
Päättynyt 3 - 0
Kopse/musta
 
 
Jarkko Partanen
8   Lohko D
11:15
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
YlKiri
Päättynyt 0 - 8
VJS Martinlaakso
 
 
Veeti Lemberg
9   Lohko C
12:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 3
Akilles/vihreä
 
 
Jasu Pajunen
10   Lohko C
12:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
KäPa AC/White
Päättynyt 4 - 1
VJS Ylästö
 
 
Elmo Hasu
11   Lohko D
12:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
VJS Martinlaakso
Päättynyt 1 - 1
Kopse/musta
 
 
Jarkko Partanen
12   Lohko D
12:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
EVU
Päättynyt 1 - 2
YlKiri
 
 
Veeti Lemberg

Loppusarjat

Su 18.6.2017
13   Sijat 5-8
09:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 5
VJS Ylästö
 
 
Aava Isotalus
14   Sijat 5-8
09:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
Kopse/musta
Päättynyt 6 - 0
YlKiri
 
 
Taru Ylä-Peräinen
15   Sijat 1-4
09:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
Akilles/vihreä
Päättynyt 2 - 1
KäPa AC/White
 
 
Aava Isotalus
16   Sijat 1-4
09:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
VJS Martinlaakso
Päättynyt 1 - 0
EVU
 
 
Taru Ylä-Peräinen
17   Sijat 5-8
10:30
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
VJS Ylästö
Päättynyt 2 - 5
Kopse/musta
 
 
Kalle Piispa
18   Sijat 5-8
10:30
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
YlKiri
Päättynyt 2 - 0
LoPa/sininen
 
 
Jasu Pajunen
19   Sijat 1-4
11:15
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
KäPa AC/White
Päättynyt 0 - 2
VJS Martinlaakso
 
 
Aava Isotalus
20   Sijat 1-4
11:15
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
EVU
Päättynyt 2 - 2
Akilles/vihreä
 
 
Taru Ylä-Peräinen
21   Sijat 5-8
12:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 3
Kopse/musta
 
 
Kalle Piispa
22   Sijat 5-8
12:00
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
YlKiri
Päättynyt 3 - 2
VJS Ylästö
 
 
Jasu Pajunen
23   Sijat 1-4
12:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 1
Akilles/vihreä
Päättynyt 1 - 4
VJS Martinlaakso
 
 
Aava Isotalus
24   Sijat 1-4
12:45
Virkkalan Keskuskenttä, Virkkala 2
EVU
Päättynyt 1 - 2
KäPa AC/White
 
 
Taru Ylä-Peräinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com