Powered by GameResultsOnline.com tournament management

7. Poikien OP Lohja cup

10.6. - 18.6.2017 Asemanpellon Pallokentät, Virkkalan Keskuskenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P04 Taso 2
Otteluohjelma

Alkusarjat

La 10.6.2017
14:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 2
PEP
 
 
Taru Ylä-Peräinen
14:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2
FC Honka Haaste/keltamusta
Päättynyt 15 - 0
Kopse/mustat
 
 
Antti Onkamo
14:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 3
HooGee/EsPa YJ3
Päättynyt 0 - 2
FC WILD Raita
 
 
Toni Kreander
14:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 4
Akilles/vihreä
Päättynyt 0 - 0
JäPS/sininen
 
 
Tuomas Niemelä
16:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1
PEP
Päättynyt 0 - 3
FC Honka Haaste/keltamusta
 
 
Taru Ylä-Peräinen
16:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2
Kopse/mustat
Päättynyt 1 - 2
LoPa/sininen
 
 
Antti Onkamo
16:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 3
FC WILD Raita
Päättynyt 2 - 3
Akilles/vihreä
 
 
Toni Kreander
16:15
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 4
JäPS/sininen
Päättynyt 5 - 0
HooGee/EsPa YJ3
 
 
Tuomas Niemelä
17:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 10
FC Honka Haaste/keltamusta
 
 
Taru Ylä-Peräinen
17:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2
PEP
Päättynyt 1 - 3
Kopse/mustat
 
 
Antti Onkamo
17:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 3
HooGee/EsPa YJ3
Päättynyt 1 - 3
Akilles/vihreä
 
 
Toni Kreander
17:45
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 4
FC WILD Raita
Päättynyt 1 - 0
JäPS/sininen
 
 
Tuomas Niemelä

Loppusarjat

Su 11.6.2017
14:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1
Kopse/mustat
Päättynyt 1 - 2
PEP
 
 
Jasu Pajunen
14:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2
JäPS/sininen
Päättynyt 2 - 2
HooGee/EsPa YJ3
 
 
Timo Raitis
14:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 3
FC Honka Haaste/keltamusta
Päättynyt 6 - 0
LoPa/sininen
 
 
Ville Vierto
14:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 4
Akilles/vihreä
Päättynyt 0 - 2
FC WILD Raita
 
 
Elmo Hasu
15:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1
PEP
Päättynyt 2 - 1
JäPS/sininen
 
 
Timo Raitis
15:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2
HooGee/EsPa YJ3
Päättynyt 8 - 1
Kopse/mustat
 
 
Jasu Pajunen
15:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 3
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 3
Akilles/vihreä
 
 
Ville Vierto
15:30
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 4
FC WILD Raita
Päättynyt 2 - 3
FC Honka Haaste/keltamusta
 
 
Elmo Hasu
17:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 1
FC Honka Haaste/keltamusta
Päättynyt 4 - 0
Akilles/vihreä
 
 
Jasu Pajunen
17:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 2
FC WILD Raita
Päättynyt 3 - 2
LoPa/sininen
 
 
Elmo Hasu
17:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 3
Kopse/mustat
Päättynyt 0 - 5
JäPS/sininen
 
 
Raine Manselius
17:00
Asemanpellon Pallokentät, Asemanpelto 4
HooGee/EsPa YJ3
Päättynyt 2 - 1
PEP
 
 
Ville Vierto
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com