Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2019 showdown

18.1. - 20.1.2019 Room | Suomi

Men
Lohkotilanteet

FIRST ROUND

Men A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zidar Peter3306 - 178 - 223
2Kodet Ondrej3215 - 260 - 502
3Glojnaric Robert3122 - 442 - 521
4Darwish Aram3030 - 612 - 680
Men B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sloninka Adrian3306 - 067 - 233
2Massola Rinaldo3214 - 263 - 352
3Kurtoglu Deniz3122 - 443 - 551
4Gustavsson William3030 - 610 - 700
Men C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Carrai Marco3306 - 069 - 243
2Lätt Robert3214 - 259 - 482
3Kytöviita Olli3122 - 547 - 671
4Häni Thomas3031 - 638 - 740
Men D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viitamäki Jouni4408 - 199 - 504
2Garay Emiliano4317 - 292 - 503
3Michienzi Antonio4224 - 567 - 772
4Heuker Stefan4133 - 671 - 821
5Nilsson Emil4040 - 822 - 920
Men E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari4408 - 092 - 334
2Kubosko Pavol4316 - 393 - 663
3Repa Denis4225 - 486 - 872
4Bazzano Andrea4132 - 755 - 951
5Rys Tomas4041 - 850 - 950
Men F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu4408 - 195 - 364
2Scharpenberg Manfred4316 - 376 - 503
3Bertrand Pierre4226 - 599 - 872
4Janatzek Simon4133 - 657 - 851
5Coelho Paulo4040 - 821 - 900
Men G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan4408 - 299 - 594
2Oikarainen Juha4317 - 4110 - 873
3Niehaus Christoph4226 - 6109 - 1032
4Schmitz Andreas4134 - 681 - 981
5David Pavel4041 - 847 - 990
Men H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hozanijazov Alisher4408 - 198 - 564
2Matusevicius Zygimantas4317 - 399 - 803
3Byczkowski Lukasz4225 - 488 - 632
4Marcinko Miroslav4132 - 650 - 751
5Kaplan Josef4040 - 831 - 920

Second round

M 1-16 (I)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari3306 - 066 - 333
2Zidar Peter3214 - 256 - 462
3Garay Emiliano3122 - 547 - 621
4Matusevicius Zygimantas3031 - 642 - 700
M 1-16 (J)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu3306 - 284 - 593
2Oikarainen Juha3124 - 479 - 791
3Lätt Robert3123 - 567 - 851
4Sloninka Adrian3123 - 572 - 791
M 1-16 (K)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan3214 - 261 - 532
2Carrai Marco3214 - 369 - 682
3Massola Rinaldo3123 - 467 - 661
4Scharpenberg Manfred3122 - 450 - 601
M 1-16 (L)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hozanijazov Alisher3306 - 175 - 603
2Viitamäki Jouni3124 - 476 - 691
3Kodet Ondrej3122 - 448 - 621
4Kubosko Pavol3122 - 564 - 721
M 17-24 (M)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Repa Denis3215 - 275 - 422
2Byczkowski Lukasz3214 - 358 - 462
3Glojnaric Robert3214 - 360 - 662
4Michienzi Antonio3031 - 634 - 730
M 17-24 (N)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kytöviita Olli3214 - 365 - 592
2Bertrand Pierre3214 - 260 - 442
3Kurtoglu Deniz3123 - 455 - 611
4Niehaus Christoph3122 - 447 - 631
M 25-32 (O)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Heuker Stefan3306 - 069 - 283
2Marcinko Miroslav3214 - 256 - 332
3Bazzano Andrea3122 - 434 - 611
4Darwish Aram3030 - 632 - 690
M 25-32 (P)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Janatzek Simon3215 - 271 - 502
2Häni Thomas3214 - 258 - 482
3Schmitz Andreas3214 - 371 - 592
4Gustavsson William3030 - 626 - 690
M 33-37 (Q)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1David Pavel4408 - 090 - 184
2Rys Tomas4225 - 482 - 732
3Nilsson Emil4224 - 563 - 672
4Coelho Paulo4133 - 757 - 951
5Kaplan Josef4133 - 763 - 1021

Third round

M 1-8 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari1103 - 142 - 311
2Viitamäki Jouni1011 - 331 - 420
M 1-8 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu1103 - 033 - 161
2Carrai Marco1010 - 316 - 330
M 1-8 (3)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oikarainen Juha1103 - 035 - 181
2Marcin Stefan1010 - 318 - 350
M 1-8 (4)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zidar Peter1103 - 037 - 251
2Hozanijazov Alisher1010 - 325 - 370
M 9-16 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kubosko Pavol1102 - 022 - 161
2Garay Emiliano1010 - 216 - 220
M 9-16 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Scharpenberg Manfred1102 - 022 - 151
2Lätt Robert1010 - 215 - 220
M 9-16 (3)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sloninka Adrian1102 - 022 - 101
2Massola Rinaldo1010 - 210 - 220
M 9-16 (4)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kodet Ondrej1102 - 132 - 231
2Matusevicius Zygimantas1011 - 223 - 320
M 31-32
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Darwish Aram1102 - 024 - 101
2Gustavsson William1010 - 210 - 240
M 29-30
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Schmitz Andreas1102 - 023 - 121
2Bazzano Andrea1010 - 212 - 230
M 27-28
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcinko Miroslav1102 - 023 - 171
2Häni Thomas1010 - 217 - 230
M 25-26
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Heuker Stefan1102 - 129 - 221
2Janatzek Simon1011 - 222 - 290
M 23-24
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Niehaus Christoph1102 - 132 - 191
2Michienzi Antonio1011 - 219 - 320
M 21-22
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Glojnaric Robert1102 - 130 - 271
2Kurtoglu Deniz1011 - 227 - 300
M 19-20
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Byczkowski Lukasz1102 - 127 - 201
2Bertrand Pierre1011 - 220 - 270
M 17-18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Repa Denis1102 - 023 - 41
2Kytöviita Olli1010 - 24 - 230

Fourth round

M 5-8 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viitamäki Jouni1102 - 024 - 171
2Carrai Marco1010 - 217 - 240
M 5-8 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan1102 - 023 - 161
2Hozanijazov Alisher1010 - 216 - 230
M 9-12 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Scharpenberg Manfred1102 - 128 - 241
2Kubosko Pavol1011 - 224 - 280
M 9-12 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sloninka Adrian1102 - 022 - 131
2Kodet Ondrej1010 - 213 - 220
M 13-16 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lätt Robert1102 - 023 - 151
2Garay Emiliano1010 - 215 - 230
M 13-16 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Massola Rinaldo1102 - 022 - 01
2Matusevicius Zygimantas1010 - 20 - 220

Fifth round

M semifinal (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lahtinen Ari1103 - 034 - 201
2Ruohonen Teemu1010 - 320 - 340
M semifinal (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zidar Peter1103 - 035 - 281
2Oikarainen Juha1010 - 328 - 350
M 15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Garay Emiliano1102 - 023 - 131
2Matusevicius Zygimantas1010 - 213 - 230
M 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Massola Rinaldo1102 - 023 - 141
2Lätt Robert1010 - 214 - 230
M 11-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kubosko Pavol1102 - 023 - 81
2Kodet Ondrej1010 - 28 - 230
M 9-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Sloninka Adrian1102 - 130 - 251
2Scharpenberg Manfred1011 - 225 - 300
M 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Hozanijazov Alisher1102 - 131 - 161
2Carrai Marco1011 - 216 - 310
M 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Marcin Stefan1102 - 023 - 121
2Viitamäki Jouni1010 - 212 - 230

Pronze and Final

M Pronze
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ruohonen Teemu1103 - 034 - 201
2Oikarainen Juha1010 - 320 - 340
M Final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zidar Peter1103 - 142 - 311
2Lahtinen Ari1011 - 331 - 420
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon erät +/- 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com