Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2019 showdown

18.1. - 20.1.2019 Room | Suomi

Women
Lohkotilanteet

FIRST ROUND

Women A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pesari Jaana3306 - 067 - 173
2Kos Sanja3214 - 258 - 412
3Schmitz Sabrina3122 - 439 - 541
4Van der Boom Helma3030 - 617 - 690
Women B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna3306 - 169 - 303
2Szwalek Monika3215 - 268 - 442
3Steffen Bettina3122 - 452 - 551
4Parodi Jessica3030 - 68 - 680
Women C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oranic Tanja4408 - 091 - 414
2Folino Piera4316 - 389 - 653
3Passero Genoveffa4134 - 674 - 831
4Rippich Andrea4132 - 649 - 851
5Naser Bianka4132 - 763 - 921
Women D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vidot Elvina4408 - 299 - 554
2Dobrovolskaja Oksana4317 - 297 - 463
3Riester Birgit4225 - 475 - 522
4Kohn Renata4132 - 745 - 841
5Elmström Angelina4041 - 818 - 970

Second round

W 1-8 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pesari Jaana3306 - 168 - 393
2Dobrovolskaja Oksana3215 - 272 - 502
3Oranic Tanja3122 - 547 - 641
4Szwalek Monika3031 - 636 - 700
W 1-8 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Folino Piera3214 - 256 - 372
2Vilmi Hanna3214 - 359 - 592
3Kos Sanja3122 - 441 - 551
4Vidot Elvina3123 - 458 - 631
W 9-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Steffen Bettina3306 - 069 - 193
2Schmitz Sabrina3214 - 255 - 532
3Riester Birgit3122 - 546 - 761
4Passero Genoveffa3031 - 657 - 790
W 13-18 (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Van der Boom Helma2204 - 046 - 222
2Rippich Andrea2112 - 231 - 291
3Elmström Angelina2020 - 421 - 470
W 13-18 (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Naser Bianka2204 - 264 - 482
2Parodi Jessica2113 - 241 - 421
3Kohn Renata2021 - 441 - 560

Third round

W 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Van der Boom Helma1102 - 023 - 171
2Naser Bianka1010 - 217 - 230
W 15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Parodi Jessica1102 - 131 - 191
2Rippich Andrea1011 - 219 - 310
W 17-18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Kohn Renata1102 - 024 - 91
2Elmström Angelina1010 - 29 - 240
W 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vidot Elvina1102 - 025 - 161
2Szwalek Monika1010 - 216 - 250
W 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Oranic Tanja1102 - 022 - 111
2Kos Sanja1010 - 211 - 220
W Semifinal (1)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna1103 - 035 - 251
2Pesari Jaana1010 - 325 - 350
W Semifinal (2)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Dobrovolskaja Oksana1103 - 033 - 221
2Folino Piera1010 - 322 - 330

W Bronze and final match

W Bronze match
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pesari Jaana1103 - 140 - 141
2Folino Piera1011 - 314 - 400
W Final match
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilmi Hanna1103 - 246 - 301
2Dobrovolskaja Oksana1012 - 330 - 460
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon erät +/- 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com