Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2019 showdown

18.1. - 20.1.2019 Room | Suomi

Women
Otteluohjelma

FIRST ROUND

Pe 18.1.2019
1   Women C
09:00
1
Oranic Tanja
Päättynyt 2 - 0
Rippich Andrea
 
 
2   Women C
09:00
2
Passero Genoveffa
Päättynyt 1 - 2
Naser Bianka
 
 
3   Women D
09:00
3
Vidot Elvina
Päättynyt 2 - 0
Elmström Angelina
 
 
4   Women D
09:00
4
Kohn Renata
Päättynyt 0 - 2
Dobrovolskaja Oksana
 
 
5   Women A
10:00
3
Pesari Jaana
Päättynyt 2 - 0
Van der Boom Helma
 
 
6   Women A
10:00
4
Kos Sanja
Päättynyt 2 - 0
Schmitz Sabrina
 
 
7   Women B
10:00
5
Vilmi Hanna
Päättynyt 2 - 0
Parodi Jessica
 
 
8   Women B
10:00
6
Steffen Bettina
Päättynyt 0 - 2
Szwalek Monika
 
 
9   Women C
10:30
1
Passero Genoveffa
Päättynyt 0 - 2
Oranic Tanja
 
 
10   Women C
10:30
2
Folino Piera
Päättynyt 2 - 0
Rippich Andrea
 
 
11   Women D
10:30
3
Kohn Renata
Päättynyt 0 - 2
Vidot Elvina
 
 
12   Women D
10:30
4
Riester Birgit
Päättynyt 2 - 0
Elmström Angelina
 
 
13   Women A
12:00
3
Kos Sanja
Päättynyt 0 - 2
Pesari Jaana
 
 
14   Women A
12:00
4
Schmitz Sabrina
Päättynyt 2 - 0
Van der Boom Helma
 
 
15   Women B
12:00
5
Steffen Bettina
Päättynyt 0 - 2
Vilmi Hanna
 
 
16   Women B
12:00
6
Szwalek Monika
Päättynyt 2 - 0
Parodi Jessica
 
 
17   Women C
13:30
1
Folino Piera
Päättynyt 2 - 1
Passero Genoveffa
 
 
18   Women C
13:30
2
Naser Bianka
Päättynyt 0 - 2
Oranic Tanja
 
 
19   Women D
13:30
3
Riester Birgit
Päättynyt 2 - 0
Kohn Renata
 
 
20   Women D
13:30
4
Dobrovolskaja Oksana
Päättynyt 1 - 2
Vidot Elvina
 
 
21   Women A
15:00
3
Pesari Jaana
Päättynyt 2 - 0
Schmitz Sabrina
 
 
22   Women A
15:00
4
Van der Boom Helma
Päättynyt 0 - 2
Kos Sanja
 
 
23   Women B
15:00
5
Vilmi Hanna
Päättynyt 2 - 1
Szwalek Monika
 
 
24   Women B
15:00
6
Parodi Jessica
Päättynyt 0 - 2
Steffen Bettina
 
 
25   Women C
15:30
1
Naser Bianka
Päättynyt 0 - 2
Folino Piera
 
 
26   Women C
15:30
2
Rippich Andrea
Päättynyt 0 - 2
Passero Genoveffa
 
 
27   Women D
15:30
3
Dobrovolskaja Oksana
Päättynyt 2 - 0
Riester Birgit
 
 
28   Women D
15:30
4
Elmström Angelina
Päättynyt 1 - 2
Kohn Renata
 
 
29   Women C
17:00
3
Rippich Andrea
Päättynyt 2 - 0
Naser Bianka
 
 
30   Women C
17:00
4
Oranic Tanja
Päättynyt 2 - 0
Folino Piera
 
 
31   Women D
17:00
5
Elmström Angelina
Päättynyt 0 - 2
Dobrovolskaja Oksana
 
 
32   Women D
17:00
6
Vidot Elvina
Päättynyt 2 - 1
Riester Birgit
 
 

Second round

La 19.1.2019
33   W 1-8 (1)
10:30
1
Pesari Jaana
Päättynyt 2 - 1
Dobrovolskaja Oksana
 
 
34   W 1-8 (1)
10:30
2
Oranic Tanja
Päättynyt 2 - 1
Szwalek Monika
 
 
35   W 1-8 (2)
10:30
3
Vidot Elvina
Päättynyt 0 - 2
Kos Sanja
 
 
36   W 1-8 (2)
10:30
4
Vilmi Hanna
Päättynyt 0 - 2
Folino Piera
 
 
37   W 9-12
10:30
5
Passero Genoveffa
Päättynyt 0 - 2
Schmitz Sabrina
 
 
38   W 9-12
10:30
6
Riester Birgit
Päättynyt 0 - 2
Steffen Bettina
 
 
39   W 13-18 (1)
11:00
1
Van der Boom Helma
Päättynyt 2 - 0
Elmström Angelina
 
 
40   W 13-18 (2)
11:00
2
Parodi Jessica
Päättynyt 1 - 2
Naser Bianka
 
 
41   W 1-8 (1)
13:30
3
Szwalek Monika
Päättynyt 0 - 2
Pesari Jaana
 
 
42   W 1-8 (1)
13:30
4
Dobrovolskaja Oksana
Päättynyt 2 - 0
Oranic Tanja
 
 
43   W 1-8 (2)
13:30
5
Folino Piera
Päättynyt 0 - 2
Vidot Elvina
 
 
44   W 1-8 (2)
13:30
6
Kos Sanja
Päättynyt 0 - 2
Vilmi Hanna
 
 
45   W 9-12
14:00
1
Schmitz Sabrina
Päättynyt 0 - 2
Steffen Bettina
 
 
46   W 9-12
14:00
2
Passero Genoveffa
Päättynyt 1 - 2
Riester Birgit
 
 
47   W 13-18 (1)
14:00
3
Rippich Andrea
Päättynyt 2 - 0
Elmström Angelina
 
 
48   W 13-18 (2)
14:00
4
Kohn Renata
Päättynyt 1 - 2
Naser Bianka
 
 
49   W 1-8 (1)
16:00
1
Pesari Jaana
Päättynyt 2 - 0
Oranic Tanja
 
 
50   W 1-8 (1)
16:00
2
Szwalek Monika
Päättynyt 0 - 2
Dobrovolskaja Oksana
 
 
51   W 1-8 (2)
16:00
3
Vilmi Hanna
Päättynyt 2 - 1
Vidot Elvina
 
 
52   W 1-8 (2)
16:00
4
Kos Sanja
Päättynyt 0 - 2
Folino Piera
 
 
53   W 9-12
16:00
5
Schmitz Sabrina
Päättynyt 2 - 0
Riester Birgit
 
 
54   W 9-12
16:00
6
Steffen Bettina
Päättynyt 2 - 0
Passero Genoveffa
 
 
55   W 13-18 (2)
16:30
5
Parodi Jessica
Päättynyt 2 - 0
Kohn Renata
 
 
56   W 13-18 (1)
16:30
6
Van der Boom Helma
Päättynyt 2 - 0
Rippich Andrea
 
 

Third round

La 19.1.2019
57   W 13-14
18:45
1
Van der Boom Helma
Päättynyt 2 - 0
Naser Bianka
 
 
58   W 15-16
18:45
2
Rippich Andrea
Päättynyt 1 - 2
Parodi Jessica
 
 
59   W 17-18
18:45
3
Elmström Angelina
Päättynyt 0 - 2
Kohn Renata
 
 
Su 20.1.2019
60   W Semifinal (1)
09:00
3
Pesari Jaana
Päättynyt 0 - 3
Vilmi Hanna
 
 
61   W Semifinal (2)
09:00
4
Folino Piera
Päättynyt 0 - 3
Dobrovolskaja Oksana
 
 
62   W 5-6
09:45
5
Oranic Tanja
Päättynyt 2 - 0
Kos Sanja
 
 
63   W 7-8
09:45
6
Szwalek Monika
Päättynyt 0 - 2
Vidot Elvina
 
 

W Bronze and final match

Su 20.1.2019
64   W Bronze match
10:30
3
Pesari Jaana
Päättynyt 3 - 1
Folino Piera
 
 
65   W Final match
11:15
1
Vilmi Hanna
Päättynyt 3 - 2
Dobrovolskaja Oksana
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com