Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P13 Haaste (-06)

Alkusarja

Sunnuntai 9.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 1Järvi, KarriFC Kirkkonummi / White1-4Käpa06AC/BlackPäättynyt
209:00Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 2Määttä, RoopeFC Reipas/musta1-0HPS/vihreäPäättynyt
309:30Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 1Järvi, KarriNuPS/musta2-0FC Viikingit/sininenPäättynyt
409:30Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 2Määttä, RoopeHJK Kantsu/valkoinen1-0EPS 06/musta APäättynyt
510:30Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 1Järvi, KarriKoiPS P060-4FC Kirkkonummi / WhitePäättynyt
610:30Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 2Määttä, RoopeKäpa06AC/Black1-0FC Reipas/mustaPäättynyt
711:00Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekTP-49/valkoinen2-0NuPS/mustaPäättynyt
811:00Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron FC Viikingit/sininen0-0HJK Kantsu/valkoinenPäättynyt
912:30Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekHPS/vihreä0-3Käpa06AC/BlackPäättynyt
1012:30Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron FC Reipas/musta1-0KoiPS P06Päättynyt
1113:00Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekEPS 06/musta A0-2FC Viikingit/sininenPäättynyt
1213:00Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron HJK Kantsu/valkoinen0-0TP-49/valkoinenPäättynyt
1314:00Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekFC Kirkkonummi / White3-0HPS/vihreäPäättynyt
1414:00Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron KoiPS P060-5Käpa06AC/BlackPäättynyt
1514:30Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pajunen, JasuNuPS/musta1-0EPS 06/musta APäättynyt
1614:30Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 2Heikkinen, TimoTP-49/valkoinen1-3FC Viikingit/sininenPäättynyt
1715:30Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pajunen, JasuFC Reipas/musta0-0FC Kirkkonummi / WhitePäättynyt
1815:30Lohko CHarjun Urheilukeskus , Harju 2Heikkinen, TimoHPS/vihreä3-1KoiPS P06Päättynyt
1916:00Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 1Heikkinen, TimoHJK Kantsu/valkoinen1-2NuPS/mustaPäättynyt
2016:00Lohko DHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pajunen, JasuEPS 06/musta A2-1TP-49/valkoinenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 9.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
2117:00Sijat 9-10Harjun Urheilukeskus , Harju 1Ashrafi, MahdiKoiPS P060-4EPS 06/musta APäättynyt
2217:00Sijat 7-8Harjun Urheilukeskus , Harju 2Panahi, HeidarHPS/vihreä4-2TP-49/valkoinenPäättynyt
2317:30Sijat 5-6Harjun Urheilukeskus , Harju 1Ashrafi, MahdiFC Reipas/musta1-0HJK Kantsu/valkoinenPäättynyt
2417:30Sijat 3-4Harjun Urheilukeskus , Harju 2Panahi, HeidarFC Kirkkonummi / White1-0FC Viikingit/sininenPäättynyt
2518:30Sijat 1-2Harjun Urheilukeskus , Harju 1Ashrafi, MahdiKäpa06AC/Black3-2NuPS/mustaPäättynyt