Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P10 Haaste (-09)

Alkusarja

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Pajunen, JamiFC Kasiysi/Green4-0KJS 09Päättynyt
209:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JoonaNuPS P09/punainen1-0FC Kasiysi/punainenPäättynyt
309:35Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Pajunen, JamiPeimari United 096-0LoPa P09/valkoinenPäättynyt
409:35Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JoonaFC Honka/keltainen4-9PK-35/valkoinenPäättynyt
510:10Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Pajunen, JamiHooGee Barrakudat/sinivalkoinen0-2NJS/sininenPäättynyt
610:10Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JoonaIIF3-0Rake SuperpallotPäättynyt
710:45Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Pajunen, JamiPeimari United 091-3FC Kasiysi/GreenPäättynyt
810:45Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JoonaFC Honka/keltainen0-10NuPS P09/punainenPäättynyt
911:20Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Heikkinen, TimoHooGee Barrakudat/sinivalkoinen1-4KJS 09Päättynyt
1011:20Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Hirvi, EliasIIF6-3FC Kasiysi/punainenPäättynyt
1112:00Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Heikkinen, TimoEPS/musta B 0-1LoPa P09/valkoinenPäättynyt
1212:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Hirvi, EliasPaiHa5-3PK-35/valkoinenPäättynyt
1312:35Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Heikkinen, TimoHooGee Barrakudat/sinivalkoinen0-7Peimari United 09Päättynyt
1412:35Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Hirvi, EliasIIF6-1FC Honka/keltainenPäättynyt
1513:10Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Heikkinen, TimoEPS/musta B 1-2FC Kasiysi/GreenPäättynyt
1613:10Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Jaunila, NikiPaiHa1-2NuPS P09/punainenPäättynyt
1713:45Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Jaunila, NikiNJS/sininen0-0KJS 09Päättynyt
1813:45Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JasuRake Superpallot1-1FC Kasiysi/punainenPäättynyt
1914:20Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Partamies, VeeraEPS/musta B 4-1HooGee Barrakudat/sinivalkoinenPäättynyt
2014:20Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Jaunila, NikiPaiHa3-5IIFPäättynyt
2115:00Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Partamies, VeeraNJS/sininen0-6Peimari United 09Päättynyt
2215:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Jaunila, NikiRake Superpallot7-3FC Honka/keltainenPäättynyt
2315:35Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Partamies, VeeraLoPa P09/valkoinen0-3FC Kasiysi/GreenPäättynyt
2415:35Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Jaunila, NikiPK-35/valkoinen3-2NuPS P09/punainenPäättynyt
Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
2509:00Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Laurikainen, EmmiNJS/sininen3-0EPS/musta B Päättynyt
2609:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JasuRake Superpallot1-2PaiHaPäättynyt
2709:35Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Laurikainen, EmmiLoPa P09/valkoinen3-2HooGee Barrakudat/sinivalkoinenPäättynyt
2809:35Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JasuPK-35/valkoinen0-5IIFPäättynyt
2910:10Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Laurikainen, EmmiKJS 090-4Peimari United 09Päättynyt
3010:10Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JasuFC Kasiysi/punainen3-0FC Honka/keltainenPäättynyt
3110:45Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Laurikainen, EmmiLoPa P09/valkoinen0-1NJS/sininenPäättynyt
3210:45Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Pajunen, JasuPK-35/valkoinen3-3Rake SuperpallotPäättynyt
3311:20Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Pajunen, JasuKJS 093-1EPS/musta B Päättynyt
3411:20Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Määttä, RoopeFC Kasiysi/punainen3-0PaiHaPäättynyt
3512:00Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanFC Kasiysi/Green4-1HooGee Barrakudat/sinivalkoinenPäättynyt
3612:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Määttä, RoopeNuPS P09/punainen0-8IIFPäättynyt
3712:35Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanKJS 091-2LoPa P09/valkoinenPäättynyt
3812:35Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Määttä, RoopeFC Kasiysi/punainen4-1PK-35/valkoinenPäättynyt
3913:10Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanFC Kasiysi/Green4-0NJS/sininenPäättynyt
4013:10Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Määttä, RoopeNuPS P09/punainen2-3Rake SuperpallotPäättynyt
4113:45Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanPeimari United 096-1EPS/musta B Päättynyt
4213:45Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Partanen, LeeviFC Honka/keltainen0-8PaiHaPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
4314:30Sijat 13-14Asemanpellon kenttä, Asema 3Partanen, LeeviHooGee Barrakudat/sinivalkoinen0-5FC Honka/keltainenPäättynyt
4414:30Sijat 11-12Asemanpellon kenttä, Asema 4Raitanen, EemilEPS/musta B 1-0PK-35/valkoinenPäättynyt
4515:15Sijat 9-10Asemanpellon kenttä, Asema 3Partanen, LeeviKJS 090-5Rake SuperpallotPäättynyt
4615:15Sijat 7-8Asemanpellon kenttä, Asema 4Raitanen, EemilLoPa P09/valkoinen0-6PaiHaPäättynyt
4716:00Sijat 5-6Asemanpellon kenttä, Asema 3Partanen, LeeviNJS/sininen2-1NuPS P09/punainenPäättynyt
4816:00Sijat 3-4Asemanpellon kenttä, Asema 4Raitanen, EemilPeimari United 091-2FC Kasiysi/punainenPäättynyt
4916:45sijat 1-2Asemanpellon kenttä, Asema 3Raitanen, EemilFC Kasiysi/Green2-3IIFPäättynyt