Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P11 Harraste (-08)

Alkusarja

Lauantai 8.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
110:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 3Järvi, KarriFC Honka/keltainen A 081-0SV/sininenPäättynyt
210:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoTKT/harmaa 081-0FC Kirkkonummi GoldPäättynyt
310:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 3Hirvi, EliasFC Honka/keltainen B 081-3KaaPo/mustaPäättynyt
410:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoFC SauPa2-0ViTa/valkoinenPäättynyt
511:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanVJS/valkoinen 20-5FC Honka/keltainen A 08Päättynyt
611:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoSV/sininen1-4TKT/harmaa 08Päättynyt
711:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 3Joenniemi, EetuFC HIK7-0FC Honka/keltainen B 08Päättynyt
811:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 4Planting, JoonatanKaaPo/musta5-1FC SauPaPäättynyt
912:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 3Joenniemi, EetuFC Kirkkonummi Gold1-0VJS/valkoinen 2Päättynyt
1012:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Planting, JoonatanTKT/harmaa 081-1FC Honka/keltainen A 08Päättynyt
1112:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 3Järvi, KarriViTa/valkoinen1-1KaaPo/mustaPäättynyt
1212:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoFC SauPa1-5FC HIKPäättynyt
1313:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 3Pajunen, JamiSV/sininen2-1FC Kirkkonummi GoldPäättynyt
1413:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoVJS/valkoinen 23-2TKT/harmaa 08Päättynyt
1513:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 3Joenniemi, EetuFC Honka/keltainen B 083-1ViTa/valkoinenPäättynyt
1613:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 4Planting, JoonatanFC HIK1-1KaaPo/mustaPäättynyt
1714:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 3Joenniemi, EetuFC Honka/keltainen A 084-0FC Kirkkonummi GoldPäättynyt
1814:00Lohko EAsemanpellon kenttä, Asema 4Planting, JoonatanSV/sininen1-1VJS/valkoinen 2Päättynyt
1914:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 3Joenniemi, EetuFC SauPa6-3FC Honka/keltainen B 08Päättynyt
2014:30Lohko FAsemanpellon kenttä, Asema 4Planting, JoonatanViTa/valkoinen0-5FC HIKPäättynyt

Sijoitusottelut

Lauantai 8.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
2115:15Sijat 9-10Asemanpellon kenttä, Asema 3Joenniemi, EetuFC Kirkkonummi Gold1-3ViTa/valkoinenPäättynyt
2215:15Sijat 7-8Asemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoFC Honka/keltainen B 086-1VJS/valkoinen 2Päättynyt
2316:00Sijat 5-6Asemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanSV/sininen0-7FC SauPaPäättynyt
2416:00Sijat 3-4Asemanpellon kenttä, Asema 4Heikkinen, TimoKaaPo/musta2-1TKT/harmaa 08Päättynyt
2516:45Sijat 1-2Asemanpellon kenttä, Asema 3Planting, JoonatanFC Honka/keltainen A 082-3FC HIKPäättynyt