Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T15 (-04) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 17.8.2019
1
10:00
Lohko A
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
NuPS
2
-
0
PuiU
Tuomari: Panahi, Heidar
2
10:00
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa/valkoinen
0
-
2
IHU T05 mustat
Tuomari: Pajunen, Jasu
3
10:35
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa/sininen
0
-
4
FC Espoo/United
Tuomari: Panahi, Heidar
4
10:35
Lohko A
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
FC Espoo T05
2
-
1
NuPS
Tuomari: Pajunen, Jasu
5
11:10
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
HAlku/AskU YJ
0
-
3
LoPa/valkoinen
Tuomari: Panahi, Heidar
6
11:10
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaaPo T14/13
2
-
0
LoPa/sininen
Tuomari: Pajunen, Jasu
7
11:45
Lohko A
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
PuiU
0
-
1
FC Espoo T05
Tuomari: Panahi, Heidar
8
11:45
Lohko B
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
IHU T05 mustat
0
-
0
HAlku/AskU YJ
Tuomari: Pajunen, Jasu
9
12:20
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Espoo/United
2
-
0
KaaPo T14/13
Tuomari: Panahi, Heidar

Sijoitusottelut

La 17.8.2019
10
13:00
Sijat 7-9
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa/sininen
0
-
2
PuiU
Tuomari: Pajunen, Jasu
11
13:00
Sijat 4-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaaPo T14/13
0
-
3
NuPS
Tuomari: Panahi, Heidar
12
13:35
Sijat 1-3
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Espoo/United
1
-
1
FC Espoo T05
Tuomari: Pajunen, Jasu
13
13:35
Sijat 7-9
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
HAlku/AskU YJ
2
-
0
LoPa/sininen
Tuomari: Panahi, Heidar
14
14:10
Sijat 4-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa/valkoinen
3
-
0
KaaPo T14/13
Tuomari: Pajunen, Jasu
15
14:10
Sijat 1-3
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
IHU T05 mustat
1
-
0
FC Espoo/United
Tuomari: Panahi, Heidar
16
14:45
Sijat 7-9
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
PuiU
1
-
0
HAlku/AskU YJ
Tuomari: Pajunen, Jasu
17
14:45
Sijat 4-6
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS
0
-
1VL
LoPa/valkoinen
Tuomari: Panahi, Heidar
18
15:20
Sijat 1-3
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC Espoo T05
1
-
2
IHU T05 mustat
Tuomari: Pajunen, Jasu
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com