Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T13 Taso 2 (-06)
Otteluohjelma

Alkusarja

La 17.8.2019
1   Lohko A
09:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 1
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Eetu Joenniemi
2   Lohko A
09:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Pallo-Iirot
Päättynyt 0 - 1
KJS
 
 
Timo Heikkinen
3   Lohko B
09:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
EIF
Päättynyt 1 - 0
Nopsa T05-07
 
 
Eetu Joenniemi
4   Lohko B
09:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC Honka/keltainen
Päättynyt 0 - 0
EPS T06/musta
 
 
Timo Heikkinen
5   Lohko A
10:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
Pallo-Iirot
Päättynyt 0 - 3
LoPa/sininen
 
 
Eetu Joenniemi
6   Lohko A
10:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KJS
Päättynyt 1 - 2
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Timo Heikkinen
7   Lohko B
10:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Honka/keltainen
Päättynyt 1 - 1
EIF
 
 
Roope Määttä
8   Lohko B
10:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EPS T06/musta
Päättynyt 1 - 1
Nopsa T05-07
 
 
Karri Järvi
9   Lohko A
11:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KJS
Päättynyt 0 - 4
LoPa/sininen
 
 
Roope Määttä
10   Lohko A
11:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
PaiHa Tytöt 2006
Päättynyt 4 - 0
Pallo-Iirot
 
 
Karri Järvi
11   Lohko B
11:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
EIF
Päättynyt 2 - 1
EPS T06/musta
 
 
Eetu Joenniemi
12   Lohko B
11:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Nopsa T05-07
Päättynyt 1 - 3
FC Honka/keltainen
 
 
Timo Heikkinen

Välisarja

La 17.8.2019
13   Lohko C
12:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KJS
Päättynyt 1 - 2
Nopsa T05-07
 
 
Eetu Joenniemi
14   Lohko D
12:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Pallo-Iirot
Päättynyt 0 - 1
 RPK
EPS T06/musta
 
 
Timo Heikkinen
15   Lohko E
12:35
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 2
 RPK
FC Honka/keltainen
 
 
Karri Järvi
16   Lohko F
12:35
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EIF
Päättynyt 3 - 2
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Roope Määttä

Sijoitusottelut

La 17.8.2019
17   Sijat 7-8
13:10
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KJS
Päättynyt 1 - 0
Pallo-Iirot
 
 
Karri Järvi
18   Sijat 5-6
13:10
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EPS T06/musta
Päättynyt 0 - 2
Nopsa T05-07
 
 
Roope Määttä
19   Sijat 3-4
13:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 3
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Karri Järvi
20   Sijat 1-2
13:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EIF
Päättynyt 2 - 0
FC Honka/keltainen
 
 
Roope Määttä
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com