Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T13 Taso 2 (-06) - Otteluohjelma

Alkusarja

La 17.8.2019
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/sininen
1
-
1
PaiHa Tytöt 2006
Tuomari: Joenniemi, Eetu
2
09:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Pallo-Iirot
0
-
1
KJS
Tuomari: Heikkinen, Timo
3
09:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
EIF
1
-
0
Nopsa T05-07
Tuomari: Joenniemi, Eetu
4
09:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC Honka/keltainen
0
-
0
EPS T06/musta
Tuomari: Heikkinen, Timo
5
10:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
Pallo-Iirot
0
-
3
LoPa/sininen
Tuomari: Joenniemi, Eetu
6
10:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KJS
1
-
2
PaiHa Tytöt 2006
Tuomari: Heikkinen, Timo
7
10:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Honka/keltainen
1
-
1
EIF
Tuomari: Määttä, Roope
8
10:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EPS T06/musta
1
-
1
Nopsa T05-07
Tuomari: Järvi, Karri
9
11:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KJS
0
-
4
LoPa/sininen
Tuomari: Määttä, Roope
10
11:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
PaiHa Tytöt 2006
4
-
0
Pallo-Iirot
Tuomari: Järvi, Karri
11
11:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
EIF
2
-
1
EPS T06/musta
Tuomari: Joenniemi, Eetu
12
11:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Nopsa T05-07
1
-
3
FC Honka/keltainen
Tuomari: Heikkinen, Timo

Välisarja

La 17.8.2019
13
12:00
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KJS
1
-
2
Nopsa T05-07
Tuomari: Joenniemi, Eetu
14
12:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Pallo-Iirot
0
-
1VL
EPS T06/musta
Tuomari: Heikkinen, Timo
15
12:35
Lohko E
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/sininen
1
-
2VL
FC Honka/keltainen
Tuomari: Järvi, Karri
16
12:35
Lohko F
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EIF
3
-
2
PaiHa Tytöt 2006
Tuomari: Määttä, Roope

Sijoitusottelut

La 17.8.2019
17
13:10
Sijat 7-8
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KJS
1
-
0
Pallo-Iirot
Tuomari: Järvi, Karri
18
13:10
Sijat 5-6
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EPS T06/musta
0
-
2
Nopsa T05-07
Tuomari: Määttä, Roope
19
13:45
Sijat 3-4
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/sininen
0
-
3
PaiHa Tytöt 2006
Tuomari: Järvi, Karri
20
13:45
Sijat 1-2
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EIF
2
-
0
FC Honka/keltainen
Tuomari: Määttä, Roope
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com