Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T13 Taso 3 (-06)
Otteluohjelma

Alkusarja

La 17.8.2019
1   Lohko G
14:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 1 - 0
FC SauPa Girls
 
 
Jami Pajunen
2   Lohko G
14:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KoiPS
Päättynyt 2 - 2
RiPS
 
 
Joona Pajunen
3   Lohko H
15:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
RaKe T06-07 Helmipallot
Päättynyt 4 - 0
VJS T06/keltainen
 
 
Jami Pajunen
4   Lohko H
15:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
NuPS
Päättynyt 0 - 0
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Joona Pajunen
5   Lohko G
15:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KoiPS
Päättynyt 0 - 0
LoPa/valkoinen
 
 
Jami Pajunen
6   Lohko G
15:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
RiPS
Päättynyt 7 - 0
FC SauPa Girls
 
 
Joona Pajunen
7   Lohko H
16:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
NuPS
Päättynyt 0 - 3
RaKe T06-07 Helmipallot
 
 
Joonatan Planting
8   Lohko H
16:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
PaiHa Tytöt 2006
Päättynyt 1 - 0
VJS T06/keltainen
 
 
Leevi Partanen
9   Lohko G
16:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa/valkoinen
Päättynyt 0 - 4
RiPS
 
 
Joonatan Planting
10   Lohko G
16:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC SauPa Girls
Päättynyt 0 - 5
KoiPS
 
 
Leevi Partanen
11   Lohko H
17:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
RaKe T06-07 Helmipallot
Päättynyt 2 - 1
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Jami Pajunen
12   Lohko H
17:00
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
VJS T06/keltainen
Päättynyt 2 - 0
NuPS
 
 
Joona Pajunen

Välisarja

La 17.8.2019
13   Lohko J
17:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC SauPa Girls
Päättynyt 1 - 0
 RPK
VJS T06/keltainen
 
 
Jami Pajunen
14   Lohko K
17:30
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
NuPS
Päättynyt 1 - 0
LoPa/valkoinen
 
 
Joona Pajunen
15   Lohko L
18:05
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KoiPS
Päättynyt 1 - 0
 RPK
RaKe T06-07 Helmipallot
 
 
Joonatan Planting
16   Lohko M
18:05
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
RiPS
Päättynyt 6 - 0
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Leevi Partanen

Sijoitusottelut

La 17.8.2019
17   Sijat 7-8
18:40
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
VJS T06/keltainen
Päättynyt 0 - 1
LoPa/valkoinen
 
 
Joonatan Planting
18   Sijat 5-6
18:40
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
NuPS
Päättynyt 2 - 1
 RPK
FC SauPa Girls
 
 
Leevi Partanen
19   Sijat 3-4
19:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
RaKe T06-07 Helmipallot
Päättynyt 2 - 1
PaiHa Tytöt 2006
 
 
Joonatan Planting
20   Sijat 1-2
19:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
RiPS
Päättynyt 2 - 0
KoiPS
 
 
Leevi Partanen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com