Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T12 Taso 3 (-07) - Otteluohjelma

Alkusarja

Su 18.8.2019
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa
2
-
1
KoiPS
Tuomari: Määttä, Roope
2
09:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
EIF
2
-
0
FC Reipas/musta
Tuomari: Pajunen, Joona
3
09:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
ViTa Vixens 07
0
-
0
NuPS
Tuomari: Määttä, Roope
4
09:30
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
VJS/valkoinen
0
-
1
KaaPo/keltainen
Tuomari: Pajunen, Joona
5
10:30
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
EIF
1
-
1
LoPa
Tuomari: Pajunen, Jasu
6
10:30
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC Reipas/musta
0
-
3
KoiPS
Tuomari: Pajunen, Jami
7
11:00
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
VJS/valkoinen
0
-
3
ViTa Vixens 07
Tuomari: Pajunen, Jasu
8
11:00
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KaaPo/keltainen
0
-
2
NuPS
Tuomari: Pajunen, Jami
9
12:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
LoPa
2
-
0
FC Reipas/musta
Tuomari: Määttä, Roope
10
12:00
Lohko A
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KoiPS
0
-
1
EIF
Tuomari: Pajunen, Joona
11
13:00
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
ViTa Vixens 07
2
-
0
KaaPo/keltainen
Tuomari: Pajunen, Jasu
12
13:00
Lohko B
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
NuPS
2
-
0
VJS/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Jami

Välisarja

Su 18.8.2019
13
14:00
Lohko C
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Reipas/musta
1
-
5
KaaPo/keltainen
Tuomari: Pajunen, Jasu
14
14:00
Lohko D
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KoiPS
3
-
1
VJS/valkoinen
Tuomari: Pajunen, Jami
15
14:30
Lohko E
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
EIF
1
-
0
ViTa Vixens 07
Tuomari: Pönni, Alek
16
14:30
Lohko F
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
LoPa
1
-
0
NuPS
Tuomari: Pönni, Aaron

Sijoitusottelut

Su 18.8.2019
17
15:30
Sijat 7-8
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Reipas/musta
0
-
2
VJS/valkoinen
Tuomari: Pönni, Alek
18
15:30
Sijat 5-6
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KoiPS
1
-
0VL
KaaPo/keltainen
Tuomari: Pönni, Aaron
19
16:00
Sijat 3-4
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
ViTa Vixens 07
3
-
0
NuPS
Tuomari: Pönni, Alek
20
16:00
Sijat 1-2
Päättynyt
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
LoPa
2
-
0
EIF
Tuomari: Pönni, Aaron
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com