Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T9-T8 vähemmän pelanneet (-10) - Otteluohjelma

Sarja

Su 18.8.2019
1
09:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC SauPa T2010-11
2
-
5
LoPa T11
Tuomari: Ryhänen, Noa
2
09:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaaPo/musta
3
-
2
LoPa T10/sininen
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
3
09:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
PEP White
1
-
2
Valtti T09-10
Tuomari: Suominen, Verneri
4
10:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
Kjs nanoharakat
0
-
10
BK-46 Vit
Tuomari: Mäkelä, Ilona
5
10:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
GrIFK/Green
0
-
3
LePa T10/valkoinen
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
6
10:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
BK-46 Röd
7
-
1
PuiU T10/11
Tuomari: Suominen, Verneri
7
11:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
KaaPo/musta
7
-
1
FC SauPa T2010-11
Tuomari: Mäkelä, Ilona
8
11:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS Barca/punainen
4
-
1
LoPa T11
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
9
11:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
Kjs nanoharakat
0
-
8
PEP White
Tuomari: Ryhänen, Noa
10
12:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
BK-46 Vit
0
-
0
Valtti T09-10
Tuomari: Ryhänen, Noa
11
12:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
BK-46 Röd
4
-
0
GrIFK/Green
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
12
12:00
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
PuiU T10/11
0
-
4
LePa T10/valkoinen
Tuomari: Suominen, Verneri
13
13:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
NuPS Barca/punainen
0
-
9
KaaPo/musta
Tuomari: Ryhänen, Noa
14
13:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa T10/sininen
4
-
1
FC SauPa T2010-11
Tuomari: Mäkelä, Ilona
15
13:00
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
PEP White
1
-
2
BK-46 Vit
Tuomari: Suominen, Verneri
16
13:30
Lohko D
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
Valtti T09-10
9
-
0
Kjs nanoharakat
Tuomari: Ryhänen, Noa
17
13:30
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
GrIFK/Green
0
-
3
PuiU T10/11
Tuomari: Ryhänen, Tuukka
18
13:30
Lohko E
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 3
LePa T10/valkoinen
2
-
3
BK-46 Röd
Tuomari: Mäkelä, Ilona
19
14:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa T10/sininen
3
-
2
NuPS Barca/punainen
Tuomari: Suominen, Verneri
20
14:00
Lohko C
Päättynyt
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa T11
1
-
4
KaaPo/musta
Tuomari: Mäkelä, Ilona
21
Lohko C
Peruttu
LoPa T11
-
LoPa T10/sininen
22
Lohko C
Peruttu
FC SauPa T2010-11
-
NuPS Barca/punainen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com