Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 6. OP Lohja cup

17.8. - 18.8.2019 Asemanpellon kenttä, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä | Suomi

T9-T8 vähemmän pelanneet (-10)
Otteluohjelma

Sarja

Su 18.8.2019
1   Lohko C
09:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
FC SauPa T2010-11
Päättynyt 2 - 5
LoPa T11
 
 
Noa Ryhänen
2   Lohko C
09:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
KaaPo/musta
Päättynyt 3 - 2
LoPa T10/sininen
 
 
Tuukka Ryhänen
3   Lohko D
09:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
PEP White
Päättynyt 1 - 2
Valtti T09-10
 
 
Verneri Suominen
4   Lohko D
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
Kjs nanoharakat
Päättynyt 0 - 10
BK-46 Vit
 
 
Ilona Mäkelä
5   Lohko E
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
GrIFK/Green
Päättynyt 0 - 3
LePa T10/valkoinen
 
 
Tuukka Ryhänen
6   Lohko E
10:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
BK-46 Röd
Päättynyt 7 - 1
PuiU T10/11
 
 
Verneri Suominen
7   Lohko C
11:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
KaaPo/musta
Päättynyt 7 - 1
FC SauPa T2010-11
 
 
Ilona Mäkelä
8   Lohko C
11:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
NuPS Barca/punainen
Päättynyt 4 - 1
LoPa T11
 
 
Tuukka Ryhänen
9   Lohko D
11:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
Kjs nanoharakat
Päättynyt 0 - 8
PEP White
 
 
Noa Ryhänen
10   Lohko D
12:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
BK-46 Vit
Päättynyt 0 - 0
Valtti T09-10
 
 
Noa Ryhänen
11   Lohko E
12:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
BK-46 Röd
Päättynyt 4 - 0
GrIFK/Green
 
 
Tuukka Ryhänen
12   Lohko E
12:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
PuiU T10/11
Päättynyt 0 - 4
LePa T10/valkoinen
 
 
Verneri Suominen
13   Lohko C
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
NuPS Barca/punainen
Päättynyt 0 - 9
KaaPo/musta
 
 
Noa Ryhänen
14   Lohko C
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa T10/sininen
Päättynyt 4 - 1
FC SauPa T2010-11
 
 
Ilona Mäkelä
15   Lohko D
13:00
Asemanpellon kenttä, Asema 3
PEP White
Päättynyt 1 - 2
BK-46 Vit
 
 
Verneri Suominen
16   Lohko D
13:30
Asemanpellon kenttä, Asema 1
Valtti T09-10
Päättynyt 9 - 0
Kjs nanoharakat
 
 
Noa Ryhänen
17   Lohko E
13:30
Asemanpellon kenttä, Asema 2
GrIFK/Green
Päättynyt 0 - 3
PuiU T10/11
 
 
Tuukka Ryhänen
18   Lohko E
13:30
Asemanpellon kenttä, Asema 3
LePa T10/valkoinen
Päättynyt 2 - 3
BK-46 Röd
 
 
Ilona Mäkelä
19   Lohko C
14:00
Asemanpellon kenttä, Asema 1
LoPa T10/sininen
Päättynyt 3 - 2
NuPS Barca/punainen
 
 
Verneri Suominen
20   Lohko C
14:00
Asemanpellon kenttä, Asema 2
LoPa T11
Päättynyt 1 - 4
KaaPo/musta
 
 
Ilona Mäkelä
20   Lohko C
LoPa T11
LoPa T10/sininen
 
 
20   Lohko C
FC SauPa T2010-11
NuPS Barca/punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com