Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2018

21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-06 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.4.2018
1   Lohko A
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 1 - 3
MPS Valkoinen
 
 
2   Lohko A
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
KaPy Valkoinen
Päättynyt 3 - 1
Helsingin Ponnistus
 
 
3   Lohko B
15:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
MPS Sininen
Päättynyt 0 - 2
KäPa AC White
 
 
4   Lohko B
15:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
Kopse Tornadot
Päättynyt 3 - 0
LPS Vihreä
 
 
5   Lohko A
15:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
KaPy Valkoinen
Päättynyt 4 - 0
PK-35 Punainen
 
 
6   Lohko A
15:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
Helsingin Ponnistus
Päättynyt 2 - 1
MPS Valkoinen
 
 
7   Lohko B
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
Kopse Tornadot
Päättynyt 2 - 1
MPS Sininen
 
 
8   Lohko B
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
LPS Vihreä
Päättynyt 0 - 1
KäPa AC White
 
 
9   Lohko A
16:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
PK-35 Punainen
Päättynyt 0 - 2
Helsingin Ponnistus
 
 
10   Lohko A
16:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
MPS Valkoinen
Päättynyt 0 - 4
KaPy Valkoinen
 
 
11   Lohko B
17:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
MPS Sininen
Päättynyt 2 - 0
LPS Vihreä
 
 
12   Lohko B
17:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
KäPa AC White
Päättynyt 1 - 2
Kopse Tornadot
 
 

Välierät

Su 22.4.2018
13   Sijat 5-8
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
MPS Valkoinen
Päättynyt 3 - 2
LPS Vihreä
 
 
14   Sijat 5-8
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
MPS Sininen
Päättynyt 1 - 0
PK-35 Punainen
 
 
15   Sijat 1-4
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
KaPy Valkoinen
Päättynyt 5 - 0
KäPa AC White
 
 
16   Sijat 1-4
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
Kopse Tornadot
Päättynyt 2 - 1
Helsingin Ponnistus
 
 

Sijoitusottelut

Su 22.4.2018
17   Sijat 7-8
15:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
LPS Vihreä
Päättynyt 3 - 2
PK-35 Punainen
 
 
18   Sijat 5-6
15:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
MPS Valkoinen
Päättynyt 1 - 0
MPS Sininen
 
 
19   Sijat 3-4
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
KäPa AC White
Päättynyt 0 - 3
Helsingin Ponnistus
 
 
20   Sijat 1-2
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
KaPy Valkoinen
Päättynyt 1 - 3
Kopse Tornadot
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com