Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2018

21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-10 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.4.2018
1   Lohko A
09:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PK-35 Musta
Päättynyt 6 - 2
FC Lohja
 
 
2   Lohko A
09:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
HJK Malmi
Päättynyt 2 - 2
PPJ Eira Valkoinen
 
 
3   Lohko B
10:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PuiU Valkoinen
Päättynyt 6 - 1
GrIFK Cardif
 
 
4   Lohko B
10:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
KäPa Chelsea
Päättynyt 3 - 5
TuPS Musta
 
 
5   Lohko C
10:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
HPS Keltainen
Päättynyt 3 - 2
PuiU Sininen
 
 
6   Lohko C
10:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
FCFJ Sininen
Päättynyt 1 - 10
KP-75 Keltavihreä
 
 
7   Lohko A
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
HJK Malmi
Päättynyt 8 - 2
PK-35 Musta
 
 
8   Lohko A
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PPJ Eira Valkoinen
Päättynyt 3 - 6
FC Lohja
 
 
9   Lohko B
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PuiU Valkoinen
Päättynyt 7 - 2
KäPa Chelsea
 
 
10   Lohko B
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
GrIFK Cardif
Päättynyt 3 - 5
TuPS Musta
 
 
11   Lohko C
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
FCFJ Sininen
Päättynyt 1 - 4
HPS Keltainen
 
 
12   Lohko C
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
KP-75 Keltavihreä
Päättynyt 5 - 7
PuiU Sininen
 
 
13   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PK-35 Musta
Päättynyt 2 - 5
PPJ Eira Valkoinen
 
 
14   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
FC Lohja
Päättynyt 4 - 9
HJK Malmi
 
 
15   Lohko B
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
KäPa Chelsea
Päättynyt 5 - 4
GrIFK Cardif
 
 
16   Lohko B
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
TuPS Musta
Päättynyt 4 - 4
PuiU Valkoinen
 
 
17   Lohko C
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
HPS Keltainen
Päättynyt 1 - 5
KP-75 Keltavihreä
 
 
18   Lohko C
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PuiU Sininen
Päättynyt 7 - 1
FCFJ Sininen
 
 

Sunnuntain pelit

Su 22.4.2018
19   Sarja
10:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
FC Lohja
Päättynyt 1 - 5
GrIFK Cardif
 
 
20   Sarja
10:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PK-35 Musta
Päättynyt 5 - 6
KäPa Chelsea
 
 
21   Sarja
10:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PPJ Eira Valkoinen
Päättynyt 4 - 4
TuPS Musta
 
 
22   Sarja
10:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
HJK Malmi
Päättynyt 2 - 6
PuiU Valkoinen
 
 
23   Sarja
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
FCFJ Sininen
Päättynyt 6 - 5
FC Lohja
 
 
24   Sarja
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
HPS Keltainen
Päättynyt 5 - 1
PK-35 Musta
 
 
25   Sarja
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PuiU Sininen
Päättynyt 8 - 3
PPJ Eira Valkoinen
 
 
26   Sarja
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
KP-75 Keltavihreä
Päättynyt 3 - 2
HJK Malmi
 
 
27   Sarja
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
GrIFK Cardif
Päättynyt 2 - 4
FCFJ Sininen
 
 
28   Sarja
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
KäPa Chelsea
Päättynyt 4 - 3
HPS Keltainen
 
 
29   Sarja
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
TuPS Musta
Päättynyt 3 - 5
PuiU Sininen
 
 
30   Sarja
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PuiU Valkoinen
Päättynyt 3 - 8
KP-75 Keltavihreä
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com