Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2018

21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-09 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.4.2018
1   Lohko A
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
Sibbo Vargarna Valkoinen
Päättynyt 4 - 0
PK-35 Valkoinen
 
 
2   Lohko A
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
Kopse Musta
Päättynyt 4 - 4
EsPa Keltainen
 
 
3   Lohko B
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
Sibbo Vargarna Oranssi
Päättynyt 2 - 11
Gnistan Valkoinen
 
 
4   Lohko B
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
TuPS Valkoinen
Päättynyt 4 - 4
PuiU Valkoinen
 
 
5   Lohko A
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
Kopse Musta
Päättynyt 0 - 3
Sibbo Vargarna Valkoinen
 
 
6   Lohko A
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
EsPa Keltainen
Päättynyt 5 - 3
PK-35 Valkoinen
 
 
7   Lohko B
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
TuPS Valkoinen
Päättynyt 4 - 3
Sibbo Vargarna Oranssi
 
 
8   Lohko B
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
PuiU Valkoinen
Päättynyt 0 - 7
Gnistan Valkoinen
 
 
9   Lohko A
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
Sibbo Vargarna Valkoinen
Päättynyt 2 - 2
EsPa Keltainen
 
 
10   Lohko A
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 4 - 6
Kopse Musta
 
 
11   Lohko B
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
Sibbo Vargarna Oranssi
Päättynyt 2 - 5
PuiU Valkoinen
 
 
12   Lohko B
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
Gnistan Valkoinen
Päättynyt 8 - 0
TuPS Valkoinen
 
 

Välierät

Su 22.4.2018
13   Sijat 5-8
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
Kopse Musta
Päättynyt 1 - 9
Sibbo Vargarna Oranssi
 
 
14   Sijat 5-8
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
TuPS Valkoinen
Päättynyt 5 - 3
PK-35 Valkoinen
 
 
15   Sijat 1-4
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
Sibbo Vargarna Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
PuiU Valkoinen
 
 
16   Sijat 1-4
11:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
Gnistan Valkoinen
Päättynyt 4 - 0
EsPa Keltainen
 
 

Sijoitusottelut

Su 22.4.2018
17   Sijat 7-8
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
Kopse Musta
Päättynyt 2 - 3
PK-35 Valkoinen
 
 
18   Sijat 5-6
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
Sibbo Vargarna Oranssi
Päättynyt 6 - 3
TuPS Valkoinen
 
 
19   Sijat 3-4
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
Sibbo Vargarna Valkoinen
Päättynyt 5 - 4
EsPa Keltainen
 
 
20   Sijat 1-2
12:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
PuiU Valkoinen
Päättynyt 0 - 4
Gnistan Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com