Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2018

21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-10 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.4.2018
1   Lohko A
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PuiU Vihreä
Päättynyt 8 - 6
FCFJ Vihreä
 
 
2   Lohko A
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PK-35 Raita
Päättynyt 1 - 5
TuPS Vihreä
 
 
3   Lohko B
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 5 - 6
TuPS Valkoinen
 
 
4   Lohko B
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PPJ Eira Oranssi
Päättynyt 1 - 11
HPS Valkoinen
 
 
5   Lohko A
15:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PuiU Vihreä
Päättynyt 6 - 5
PK-35 Raita
 
 
6   Lohko A
15:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
FCFJ Vihreä
Päättynyt 7 - 3
TuPS Vihreä
 
 
7   Lohko B
15:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PPJ Eira Oranssi
Päättynyt 0 - 9
PK-35 Valkoinen
 
 
8   Lohko B
15:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
HPS Valkoinen
Päättynyt 3 - 4
TuPS Valkoinen
 
 
9   Lohko A
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PK-35 Raita
Päättynyt 2 - 9
FCFJ Vihreä
 
 
10   Lohko A
16:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
TuPS Vihreä
Päättynyt 3 - 1
PuiU Vihreä
 
 
11   Lohko B
16:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 4 - 4
HPS Valkoinen
 
 
12   Lohko B
16:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
TuPS Valkoinen
Päättynyt 11 - 1
PPJ Eira Oranssi
 
 

Välierät

Su 22.4.2018
13   Sijat 5-8
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
TuPS Vihreä
Päättynyt 2 - 2
PPJ Eira Oranssi
 
 
14   Sijat 5-8
13:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
PK-35 Valkoinen
Päättynyt 5 - 2
PK-35 Raita
 
 
15   Sijat 1-4
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
FCFJ Vihreä
Päättynyt 8 - 2
HPS Valkoinen
 
 
16   Sijat 1-4
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
TuPS Valkoinen
Päättynyt 6 - 2
PuiU Vihreä
 
 

Sijoitusottelut

Su 22.4.2018
17   Sijat 7-8
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
PPJ Eira Oranssi
Päättynyt 3 - 0
PK-35 Raita
 
 
18   Sijat 5-6
14:00
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
TuPS Vihreä
Päättynyt 3 - 3
PK-35 Valkoinen
 
 
19   Sijat 3-4
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 5
HPS Valkoinen
Päättynyt 2 - 3
PuiU Vihreä
 
 
20   Sijat 1-2
14:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Pihlajamäki tekonurmi 6
FCFJ Vihreä
Päättynyt 1 - 8
TuPS Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com