Powered by GameResultsOnline.com tournament management

PK-35 Helsinki Open 2018

21.4. - 22.4.2018 Pihlajamäen tekonurmikentät, Myllypuron liikuntapuisto | Suomi

Pojat-10 Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.4.2018
1   Lohko A
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
PK-35
Päättynyt 1 - 4
FC Lohja
 
 
2   Lohko A
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
FCFJ Valkoinen
Päättynyt 1 - 6
PPJ Eira Sininen
 
 
3   Lohko B
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 4 - 1
GriFK Swansea
 
 
4   Lohko B
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
HPS Musta
Päättynyt 4 - 5
HJK Malmi
 
 
5   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
FCFJ Valkoinen
Päättynyt 2 - 4
PK-35
 
 
6   Lohko A
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 0 - 8
FC Lohja
 
 
7   Lohko B
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
HPS Musta
Päättynyt 2 - 1
PK-35 Punainen
 
 
8   Lohko B
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
HJK Malmi
Päättynyt 3 - 4
GriFK Swansea
 
 
9   Lohko A
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
PK-35
Päättynyt 6 - 2
PPJ Eira Sininen
 
 
10   Lohko A
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
FC Lohja
Päättynyt 9 - 2
FCFJ Valkoinen
 
 
11   Lohko B
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 3
HJK Malmi
 
 
12   Lohko B
13:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
GriFK Swansea
Päättynyt 1 - 5
HPS Musta
 
 

Välierät

Su 22.4.2018
13   Sijat 5-8
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 3 - 1
GriFK Swansea
 
 
14   Sijat 5-8
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
HJK Malmi
Päättynyt 2 - 1
FCFJ Valkoinen
 
 
15   Sijat 1-4
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
FC Lohja
Päättynyt 3 - 5
PK-35 Punainen
 
 
16   Sijat 1-4
11:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
HPS Musta
Päättynyt 1 - 6
PK-35
 
 

Sijoitusottelut

Su 22.4.2018
17   Sijat 7-8
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 1
GriFK Swansea
Päättynyt 4 - 2
FCFJ Valkoinen
 
 
18   Sijat 5-6
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 2
PPJ Eira Sininen
Päättynyt 2 - 3
HJK Malmi
 
 
19   Sijat 3-4
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 3
FC Lohja
Päättynyt 4 - 1
HPS Musta
 
 
20   Sijat 1-2
12:30
Pihlajamäen tekonurmikentät, Aava Areena tekonurmi 4
PK-35 Punainen
Päättynyt 3 - 4
PK-35
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com