Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P13 taso 2
Otteluohjelma

Sarja

La 9.6.2018
1   Lohko B
11:45
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkokeltainen
Päättynyt 2 - 0
PEP
 
 
Joona Pajunen
2   Lohko B
11:45
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
PPJ Eira Tähtitorni
Päättynyt 2 - 1
VJS/valkomusta
 
 
Janne Vuopio
3   Lohko B
12:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
EVU
Päättynyt 4 - 1
LoPa/sininen
 
 
Joona Pajunen
4   Lohko B
12:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
AskU
Päättynyt 2 - 0
VJS/valkokeltainen
 
 
Janne Vuopio
5   Lohko B
12:55
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkomusta
Päättynyt 1 - 3
EVU
 
 
Juuso Sainio
6   Lohko B
12:55
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
PEP
Päättynyt 2 - 1
LoPa/sininen
 
 
Janne Vuopio
7   Lohko B
13:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkokeltainen
Päättynyt 0 - 3
PPJ Eira Tähtitorni
 
 
Juuso Sainio
8   Lohko B
13:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
AskU
Päättynyt 4 - 1
EVU
 
 
Teemu Salonen
9   Lohko B
14:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 0
VJS/valkomusta
 
 
Joona Pajunen
10   Lohko B
14:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
PPJ Eira Tähtitorni
Päättynyt 7 - 0
PEP
 
 
Teemu Salonen
11   Lohko B
14:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
AskU
Päättynyt 3 - 0
LoPa/sininen
 
 
Teemu Salonen
Su 10.6.2018
12   Lohko B
11:45
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkokeltainen
Päättynyt 2 - 2
EVU
 
 
Mahdi Ashrafi
13   Lohko B
11:45
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
VJS/valkomusta
Päättynyt 2 - 0
PEP
 
 
Heidar Panahi
14   Lohko B
12:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
AskU
Päättynyt 2 - 0
PPJ Eira Tähtitorni
 
 
Juuso Sainio
15   Lohko B
12:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 1
VJS/valkokeltainen
 
 
Jasu Pajunen
16   Lohko B
12:55
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
PEP
Päättynyt 0 - 1
AskU
 
 
Juuso Sainio
17   Lohko B
12:55
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
PPJ Eira Tähtitorni
Päättynyt 0 - 1
EVU
 
 
Jasu Pajunen
18   Lohko B
13:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
VJS/valkokeltainen
Päättynyt 0 - 0
VJS/valkomusta
 
 
Mahdi Ashrafi
19   Lohko B
13:30
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 1
PPJ Eira Tähtitorni
 
 
Heidar Panahi
20   Lohko B
14:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
EVU
Päättynyt 3 - 1
PEP
 
 
Mahdi Ashrafi
21   Lohko B
14:05
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
VJS/valkomusta
Päättynyt 0 - 2
AskU
 
 
Heidar Panahi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com