Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P12 Taso 2
Otteluohjelma

Alkusarja

La 16.6.2018
1   Lohko A
10:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
KäPa 06AC Black
Päättynyt 1 - 1
LoPa/sininen
 
 
Timo Heikkinen
2   Lohko B
10:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa 07
Päättynyt 1 - 5
LoPa/valkoinen
 
 
Eetu Joenniemi
3   Lohko A
10:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
GrIFK Ice
Päättynyt 0 - 7
EPS Akatemia 07/valkoinen
 
 
Joona Pajunen
4   Lohko B
10:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
EPS P06/musta C
Päättynyt 1 - 1
EsPa/HooGee B
 
 
Elias Hirvi
5   Lohko A
11:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
PiPS 06-07
Päättynyt 0 - 4
LoPa/sininen
 
 
Timo Heikkinen
6   Lohko B
11:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
KSF P06
Päättynyt 1 - 3
LoPa/valkoinen
 
 
Eetu Joenniemi
7   Lohko A
12:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
GrIFK Ice
Päättynyt 0 - 3
KäPa 06AC Black
 
 
Joona Pajunen
8   Lohko B
12:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
EPS P06/musta C
Päättynyt 1 - 1
LoPa 07
 
 
Elias Hirvi
9   Lohko A
12:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
EPS Akatemia 07/valkoinen
Päättynyt 5 - 0
PiPS 06-07
 
 
Timo Heikkinen
10   Lohko B
12:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
EsPa/HooGee B
Päättynyt 4 - 1
KSF P06
 
 
Eetu Joenniemi
11   Lohko A
13:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
EPS Akatemia 07/valkoinen
Päättynyt 3 - 0
KäPa 06AC Black
 
 
Joona Pajunen
12   Lohko B
13:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
EsPa/HooGee B
Päättynyt 3 - 2
LoPa 07
 
 
Elias Hirvi
13   Lohko A
14:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 5 - 0
GrIFK Ice
 
 
Joona Pajunen
14   Lohko B
14:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 4 - 3
EPS P06/musta C
 
 
Elias Hirvi
Su 17.6.2018
15   Lohko A
10:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
PiPS 06-07
Päättynyt 1 - 2
GrIFK Ice
 
 
Timo Heikkinen
16   Lohko B
10:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
KSF P06
Päättynyt 0 - 3
EPS P06/musta C
 
 
Eetu Joenniemi
17   Lohko A
10:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 4
EPS Akatemia 07/valkoinen
 
 
Elias Hirvi
18   Lohko B
10:40
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa/valkoinen
Päättynyt 2 - 0
EsPa/HooGee B
 
 
Joona Pajunen
19   Lohko A
11:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
KäPa 06AC Black
Päättynyt 8 - 0
PiPS 06-07
 
 
Timo Heikkinen
20   Lohko B
11:20
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa 07
Päättynyt 2 - 0
KSF P06
 
 
Eetu Joenniemi

Sijoitusottelut

Su 17.6.2018
21   Sijat 9-10
12:15
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
PiPS 06-07
Päättynyt 1 - 4
KSF P06
 
 
Elias Hirvi
22   Sijat 7-8
12:15
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
LoPa 07
Päättynyt 3 - 0
GrIFK Ice
 
 
Joona Pajunen
23   Sijat 5-6
13:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 0 - 1
EPS P06/musta C
 
 
Timo Heikkinen
24   Sijat 3-4
13:00
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 2
EsPa/HooGee B
Päättynyt 0 - 6
KäPa 06AC Black
 
 
Eetu Joenniemi
25   Sijat 1-2
13:45
Harjun Urheilukeskus, Kenttä 1
EPS Akatemia 07/valkoinen
Päättynyt 0 - 2
LoPa/valkoinen
 
 
Joona Pajunen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com