Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P14
Otteluohjelma

Alkusarja

La 16.6.2018
1   Lohko A
10:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
ToBK
Päättynyt 2 - 4
LoPa
 
 
Jalil Benamar
2   Lohko B
10:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
KaPy Liverpool
Päättynyt 1 - 6
FC Espoo 2
 
 
Jasu Pajunen
3   Lohko A
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
NJS/sininen
Päättynyt 1 - 5
KoiPS P04 Haaste
 
 
Jalil Benamar
4   Lohko B
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 0 - 2
FC Honka/musta
 
 
Jasu Pajunen
4   Lohko A
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
EI JOUKKUETTA
-
KäPa 04 AC
 
 
PELATA EI
5   Lohko B
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
NJS/musta
Päättynyt 7 - 0
I-HK
 
 
Heidar Panahi
6   Lohko A
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
NJS/sininen
Päättynyt 0 - 5
ToBK
 
 
Mahdi Ashrafi
7   Lohko B
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 3 - 3
KaPy Liverpool
 
 
Heidar Panahi
7   Lohko A
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
EI JOUKKUETTA
-
LoPa
 
 
PELATA EI
8   Lohko B
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
NJS/musta
Päättynyt 2 - 0
FC Espoo 2
 
 
Mahdi Ashrafi
9   Lohko A
13:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KäPa 04 AC
Päättynyt 2 - 0
KoiPS P04 Haaste
 
 
Jalil Benamar
10   Lohko B
13:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
I-HK
Päättynyt 1 - 3
FC Honka/musta
 
 
Jasu Pajunen
10   Lohko A
14:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
ToBK
-
EI JOUKKUETTA
 
 
PELATA EI
11   Lohko B
14:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
KaPy Liverpool
Päättynyt 3 - 3
NJS/musta
 
 
Jalil Benamar
12   Lohko A
15:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KäPa 04 AC
Päättynyt 5 - 0
NJS/sininen
 
 
Mahdi Ashrafi
13   Lohko B
15:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
I-HK
Päättynyt 0 - 7
HooGee/EsPa YJ
 
 
Heidar Panahi
14   Lohko A
16:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KoiPS P04 Haaste
Päättynyt 0 - 7
LoPa
 
 
Heidar Panahi
15   Lohko B
16:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
FC Honka/musta
Päättynyt 1 - 0
FC Espoo 2
 
 
Jasu Pajunen
Su 17.6.2018
16   Lohko B
10:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
I-HK
Päättynyt 1 - 7
KaPy Liverpool
 
 
Mahdi Ashrafi
17   Lohko A
10:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
KäPa 04 AC
Päättynyt 2 - 0
ToBK
 
 
Heidar Panahi
18   Lohko B
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
FC Honka/musta
Päättynyt 1 - 0
NJS/musta
 
 
Mahdi Ashrafi
18   Lohko A
10:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
KoiPS P04 Haaste
-
EI JOUKKUETTA
 
 
PELATA EI
19   Lohko B
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
FC Espoo 2
Päättynyt 4 - 2
HooGee/EsPa YJ
 
 
Aapo Marjelund
20   Lohko A
11:30
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
LoPa
Päättynyt 3 - 0
NJS/sininen
 
 
Jasu Pajunen
21   Lohko B
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KaPy Liverpool
Päättynyt 0 - 2
FC Honka/musta
 
 
Aapo Marjelund
22   Lohko A
12:15
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
ToBK
Päättynyt 4 - 2
KoiPS P04 Haaste
 
 
Jasu Pajunen
23   Lohko B
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
FC Espoo 2
Päättynyt 6 - 2
I-HK
 
 
Heidar Panahi
24   Lohko A
13:00
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
LoPa
Päättynyt 1 - 0
KäPa 04 AC
 
 
Mahdi Ashrafi
25   Lohko B
13:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 0 - 3
NJS/musta
 
 
Heidar Panahi
25   Lohko A
13:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
NJS/sininen
-
EI JOUKKUETTA
 
 
PELATA EI
25   Sijat 11-12
14:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
EI JOUKKUETTA
-
I-HK
 
 
PELATA EI

Sijoitusottelut

Su 17.6.2018
14:45
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
HooGee/EsPa YJ
Päättynyt 9 - 0
NJS/sininen
 
 
Aapo Marjelund
27   Sijat 7-8
15:40
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KoiPS P04 Haaste
Päättynyt 0 - 3
KaPy Liverpool
 
 
Jasu Pajunen
28   Sijat 5-6
15:40
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
FC Espoo 2
Päättynyt 3 - 1
ToBK
 
 
Aapo Marjelund
29   Sijat 3-4
16:35
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1
KäPa 04 AC
Päättynyt 2 - 1
NJS/musta
 
 
Jasu Pajunen
30   Sijat 1-2
16:35
Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2
FC Honka/musta
Päättynyt 4 - 1
LoPa
 
 
Aapo Marjelund
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com