Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P9 VP
Otteluohjelma

Alkusarja

La 9.6.2018
1   Lohko C
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 2 - 2
LoPa 10
 
 
Mahdi Ashrafi
2   Lohko C
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
TuNL Kupittaa / Vihreä
Päättynyt 6 - 2
VJS P09/valkoinen A
 
 
Heidar Panahi
3   Lohko C
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
NuPS Red 2
Päättynyt 5 - 5
FC Jazz White
 
 
Eetu Joenniemi
4   Lohko D
10:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Lohja09/musta
Päättynyt 0 - 1
HooGee Barrakudat Valkoinen
 
 
Mahdi Ashrafi
5   Lohko D
10:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
Wilpas musta
Päättynyt 5 - 5
VJS P09/valkoinen B
 
 
Heidar Panahi
6   Lohko D
10:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
TuNL Pohjola Manu
Päättynyt 5 - 8
FC POHU /valkoinen
 
 
Eetu Joenniemi
7   Lohko C
10:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
TuNL Kupittaa / Vihreä
Päättynyt 3 - 1
LoPa/sininen
 
 
Mahdi Ashrafi
8   Lohko C
10:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS Red 2
Päättynyt 3 - 5
LoPa 10
 
 
Heidar Panahi
9   Lohko C
10:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC Jazz White
Päättynyt 3 - 6
VJS P09/valkoinen A
 
 
Eetu Joenniemi
10   Lohko D
11:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
Wilpas musta
Päättynyt 3 - 2
FC Lohja09/musta
 
 
Mahdi Ashrafi
11   Lohko D
11:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
TuNL Pohjola Manu
Päättynyt 3 - 4
HooGee Barrakudat Valkoinen
 
 
Heidar Panahi
12   Lohko D
11:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
FC POHU /valkoinen
Päättynyt 1 - 11
VJS P09/valkoinen B
 
 
Eetu Joenniemi
13   Lohko C
11:50
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 1
NuPS Red 2
 
 
Mahdi Ashrafi
14   Lohko C
11:50
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Jazz White
Päättynyt 5 - 3
TuNL Kupittaa / Vihreä
 
 
Heidar Panahi
15   Lohko C
11:50
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
VJS P09/valkoinen A
Päättynyt 4 - 10
LoPa 10
 
 
Timo Heikkinen
16   Lohko D
12:25
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Lohja09/musta
Päättynyt 1 - 2
TuNL Pohjola Manu
 
 
Mahdi Ashrafi
17   Lohko D
12:25
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC POHU /valkoinen
Päättynyt 0 - 8
Wilpas musta
 
 
Heidar Panahi
18   Lohko D
12:25
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
VJS P09/valkoinen B
Päättynyt 5 - 4
HooGee Barrakudat Valkoinen
 
 
Timo Heikkinen
Su 10.6.2018
19   Lohko C
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Jazz White
Päättynyt 1 - 4
LoPa/sininen
 
 
Eetu Joenniemi
20   Lohko C
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
VJS P09/valkoinen A
Päättynyt 1 - 10
NuPS Red 2
 
 
Joonatan Planting
21   Lohko C
09:30
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
LoPa 10
Päättynyt 10 - 2
TuNL Kupittaa / Vihreä
 
 
Eemil Raitanen
22   Lohko D
10:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC POHU /valkoinen
Päättynyt 1 - 1
FC Lohja09/musta
 
 
Eetu Joenniemi
23   Lohko D
10:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
VJS P09/valkoinen B
Päättynyt 10 - 0
TuNL Pohjola Manu
 
 
Joonatan Planting
24   Lohko D
10:05
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
HooGee Barrakudat Valkoinen
Päättynyt 5 - 6
Wilpas musta
 
 
Eemil Raitanen
25   Lohko C
10:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 5 - 1
VJS P09/valkoinen A
 
 
Eetu Joenniemi
26   Lohko C
10:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
LoPa 10
Päättynyt 7 - 3
FC Jazz White
 
 
Joonatan Planting
27   Lohko C
10:40
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
TuNL Kupittaa / Vihreä
Päättynyt 2 - 7
NuPS Red 2
 
 
Eemil Raitanen
28   Lohko D
11:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Lohja09/musta
Päättynyt 0 - 4
VJS P09/valkoinen B
 
 
Aaron Pönni
29   Lohko D
11:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
HooGee Barrakudat Valkoinen
Päättynyt 7 - 1
FC POHU /valkoinen
 
 
Alek Pönni
30   Lohko D
11:15
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
Wilpas musta
Päättynyt 13 - 4
TuNL Pohjola Manu
 
 
Matti Hasu

Loppusarja

Su 10.6.2018
31   Lohko C-D6
12:00
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
VJS P09/valkoinen A
Päättynyt 3 - 4
FC Lohja09/musta
 
 
Aaron Pönni
32   Lohko C-D5
12:00
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Jazz White
Päättynyt 8 - 4
TuNL Pohjola Manu
 
 
Alek Pönni
33   Lohko C-D4
12:00
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
TuNL Kupittaa / Vihreä
Päättynyt 5 - 2
FC POHU /valkoinen
 
 
Matti Hasu
34   Lohko C-D3
12:35
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 4 - 1
HooGee Barrakudat Valkoinen
 
 
Aaron Pönni
35   Lohko C-D2
12:35
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS Red 2
Päättynyt 4 - 3
Wilpas musta
 
 
Alek Pönni
36   Lohko C-D1
12:35
Virkkalan Urheilukenttä, Kenttä 3
LoPa 10
Päättynyt 2 - 6
VJS P09/valkoinen B
 
 
Matti Hasu
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com