Powered by GameResultsOnline.com tournament management

8. Poikien OP Lohja cup

9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P7 VP
Otteluohjelma

Vaihe 1

La 9.6.2018
1   Lohko B
09:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 3 - 4
EPS Hurrikaanit P11/punainen
 
 
Jari Alen
2   Lohko D
09:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS 2012
Päättynyt 5 - 0
LoPa 2012
 
 
Antti Patjas
3   Lohko B
10:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Lohja11-12
Päättynyt 4 - 1
NuPS/punainen
 
 
Jari Alen
4   Lohko D
10:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Honka Huuhkajat/keltainen
Päättynyt 1 - 3
EPS Hurrikaanit P11
 
 
Antti Patjas
5   Lohko B
10:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Lohja11-12
Päättynyt 2 - 8
FC Honka Haukat/keltainen
 
 
Petri Hanski
6   Lohko D
10:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
EPS Hurrikaanit P11
Päättynyt 3 - 5
NuPS 2012
 
 
Teemu Tupola
7   Lohko B
11:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
NuPS/punainen
Päättynyt 1 - 7
EPS Hurrikaanit P11/punainen
 
 
Petri Hanski
8   Lohko D
11:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Honka Huuhkajat/keltainen
Päättynyt 2 - 3
LoPa 2012
 
 
Teemu Tupola
9   Lohko B
11:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
LoPa/sininen
Päättynyt 1 - 7
FC Honka Haukat/keltainen
 
 
Antti Patjas
10   Lohko D
11:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS 2012
Päättynyt 6 - 0
FC Honka Huuhkajat/keltainen
 
 
Teemu Tupola
11   Lohko B
12:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Honka Haukat/keltainen
Päättynyt 11 - 1
EPS Hurrikaanit P11/punainen
 
 
Antti Patjas
12   Lohko D
12:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
EPS Hurrikaanit P11
Päättynyt 8 - 0
LoPa 2012
 
 
Eemil Raitanen
13   Lohko B
12:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
EPS Hurrikaanit P11/punainen
Päättynyt 2 - 3
FC Lohja11-12
 
 
Vilhelmiina Saukkola
14   Lohko B
12:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS/punainen
Päättynyt 1 - 10
LoPa/sininen
 
 
Eemil Raitanen
15   Lohko B
13:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 1
FC Lohja11-12
Päättynyt 4 - 1
LoPa/sininen
 
 
Vilhelmiina Saukkola
16   Lohko B
13:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Honka Haukat/keltainen
Päättynyt 17 - 0
NuPS/punainen
 
 
Eemil Raitanen
17   Lohko C
13:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Honka Huuhkajat
Päättynyt 1 - 6
FC SauPa
 
 
Teemu Tupola
18   Lohko C
14:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
KyIF/keltainen
Päättynyt 6 - 1
LoPa/musta
 
 
Teemu Tupola
19   Lohko C
14:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS/valkoinen
Päättynyt 0 - 8
KyIF/keltainen
 
 
Teemu Tupola
20   Lohko C
15:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
LoPa/musta
Päättynyt 3 - 4
FC Honka Huuhkajat
 
 
Eemil Raitanen
21   Lohko C
15:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
LoPa/musta
Päättynyt 3 - 5
FC SauPa
 
 
Eemil Raitanen
22   Lohko C
16:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS/valkoinen
Päättynyt 2 - 7
FC Honka Huuhkajat
 
 
Eemil Raitanen
23   Lohko C
16:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
FC Honka Huuhkajat
Päättynyt 4 - 4
KyIF/keltainen
 
 
Vilhelmiina Saukkola
24   Lohko C
17:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
FC SauPa
Päättynyt 6 - 1
NuPS/valkoinen
 
 
Vilhelmiina Saukkola
25   Lohko C
17:30
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
NuPS/valkoinen
Päättynyt 0 - 4
LoPa/musta
 
 
Vilhelmiina Saukkola
26   Lohko C
18:00
Nummen Urheilukenttä, Kenttä 2
KyIF/keltainen
Päättynyt 4 - 1
FC SauPa
 
 
Vilhelmiina Saukkola
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com